فرهنگ و هنر

رادیو و تلویزیون در یک قاب مشترک

رادیو و تلویزیون در یک محیط مشترک

برنامه مشترک رادیویی و تلویزیونی به نام “پرنیان صدا” از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود.

به گزارش گیلونا ، به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما ، مجله تلویزیونی «پرنیان صدا» به عنوان برنامه مشترک سیما و صدا ، به یاد هشت دهه زندگی پربار رادیویی ، هر روز جمعه از شبکه پنج سیما پخش می شود. به
سعید توکل تهیه کننده برنامه “پرنیان صدا” گفت: این برنامه در 26 قسمت 40 دقیقه ای در گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما که شامل قسمت های بسیار متفاوت و فراموش نشدنی است ، تولید می شود. به مدت 45 دقیقه از شبکه پنج سیما پخش می شود.
اضافه شده: پرنیان صدا از بخشهایی مانند: آلبوم خاطرات ، مسابقه صدای ماندگار ، مهمان هفته ، اتاق فرمان ، رادیو در گذر زمان ، آرشیو طنز و لبخند ، خاطرات ویراستار ، رادیو 1400 ، آهنگهای شاد ، استانهای پرنیان و همچنین یک عنصر تعاملی ( گنج) این مورد شامل دارایی های باستانی و ارزشمند صوتی و تصویری است که گردآورندگان و علاقه مندان به رادیو شخصاً جمع آوری کرده اند و به نام خود با سایر هموطنان به اشتراک خواهند گذاشت.
توکل یادآور شد: مخاطبان شبکه پنج سیما با تماشای “پرنیان صدا” برنامه های مهم و موثری را که از ابتدای تأسیس رادیو (اردیبهشت 1319) تا به امروز پخش شده است خواهند شناخت. آنها همچنین زندگی نامه ها و پخش هنرمندان برجسته و هنرمندان شناخته شده را که در دوره های مختلف همدل و همراه مردم سرزمین مادری خود بوده اند و آنها را در شادی ها و غمها به عنوان دوست و همراه با کلمات و آهنگها تشویق کرده اند ، به خاطر خواهند آورد. آهنگ ها و اجراهای کمدی و وقایع نگاری.
مخاطبان برنامه “پرنیان صدا” می توانند از طریق فضای مجازی @ parnianesedatv5 و پیام رسان 100000524 یا با شماره تلفن 09109900131 با این برنامه تماس بگیرند.
اولین قسمت از برنامه “پرنیان صدا” به تهیه کنندگی و اجرای سعید توکل ، جمعه 7 مهرماه ، ساعت 20:00 ، مصادف با آغاز پخش ربیع ، از شبکه پنج سیما پخش می شود.

انتهای پیام