فرهنگ و هنر

رایزنی ایران در مالدیو برای گردشگری

همزمان با نشست سازمان جهانی گردشگری در مالدیو ، معاون وزیر گردشگری ایران با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری و وزیر گردشگری مالدیو دیدار و درباره همکاری مشترک گفت وگو کرد.

به گزارش گیلونا ، به نقل از علی اصغر شلبافیان ، معاون وزیر گردشگری ، در حاشیه پانزدهمین دوره آموزشی اجرای استراتژی و سیاست گردشگری در آسیا و اقیانوسیه ، با زوراب پولولیکاشویلی ، دبیرکل سازمان جهانگردی سازمان دیدار کرد. ، برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات فنی سازمان. حمایت از پروژه ها و راه اندازی مجدد گردشگری مورد نظر در این منطقه.

آموزش و سرمایه گذاری برای دستیابی به بهبود قوی تر گردشگری یکی دیگر از محورهای گفتگوهای ما بین معاون وزیر گردشگری و دبیرکل سازمان جهانی گردشگری بود.

معاون وزیر گردشگری در مورد دیگر موضوعات مطرح شده در این دیدار گفت: در این دیدار با زوراب پولولیکاشویلی در مورد نحوه مدیریت همه گیری کرونا ، احیای گردشگری ، از سرگیری ویزا برای گردشگران خارجی که قصد ورود به ایران را دارند ، تسریع واکسیناسیون عمومی و واکسیناسیون فعالان گردشگری در ایران گفتیم که دبیرکل سازمان جهانی گردشگری نیز از فعالیت های ایران برای تقویت و توسعه صنعت گردشگری ابراز رضایت کرد.

همکاری در برنامه های جاری ، از جمله ارائه مشاوره فنی و همکاری ، ایجاد مرکز صنایع دستی و گردشگری ، تأکید بر مشارکت ایران در اجلاس گردشگری روستایی در مراکش در نوامبر امسال ، کمک م Iranثر ایران به کمیته ، تدوین یک کد بین المللی و حمایت از حقوق گردشگران موضوعات مورد بحث معاون وزیر گردشگری با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری بود که همچنین بر اهمیت برنامه های آموزشی و اجرایی در همکاری مشترک تأکید کردند.

شالبافیان همچنین گفت: دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در این نشست نقش ایران را در توسعه گردشگری در منطقه اساسی و م definedثر تعریف کرد و بر ادامه حمایت از گردشگری ایران تاکید کرد.

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی و فعالیتها ، گردشگری و صنایع دستی نیز در سفر خود به مالدیو با وزیر گردشگری دیدار کرد.

شالبافیان در خصوص دیدار با عبدالله معصوم وزیر گردشگری مالدیو گفت: در این جلسه بر اهمیت توسعه گردشگری ایران به دلیل تنوع جاذبه های گردشگری ، روحیه مهمان نوازی و منابع مادی ایرانیان و ناملموس های توسعه گردشگری تاکید شد.

وی افزود: نحوه مدیریت بحران کرونا در صنعت گردشگری ، واکسیناسیون عمومی ، ساختار اداری توسعه گردشگری دو کشور ، نحوه استفاده از تجربیات گردشگری ایران و مالدیو ، نحوه مشارکت و مشارکت موثر در آسیا تصمیمات اقیانوس آرام دیگر موضوعات گفتگو با وزیر گردشگری است. ” بود.

معاون گردشگری همچنین خواستار تقویت همکاری با کشورهای مختلف برای توسعه و تقویت صنعت گردشگری شد و خاطرنشان کرد: با توجه به تلاش برای از سرگیری صدور روادید ، تقویت روابط با کشورهای مختلف به منظور جذب حداکثر تعداد از گردشگران خارجی “

پانزدهمین برنامه آموزش سیاست و استراتژی گردشگری آسیا-اقیانوسیه (UNWTO) با موضوع “گردشگری داخلی به عنوان یک استراتژی بلندمدت ملی و بین المللی گردشگری” از 13 تا 16 اکتبر یا 5 تا 8 اکتبر در مالدیو برگزار می شود.

انتهای پیام