فرهنگ و هنر

سردار شفائی: نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت هستیم

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: سپاه تلاش می کند و تلاش می کند به عنوان یک سرباز کوچک برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همراه با دفتر حفظ آثار و اشاعه سیستان و بلوچستان عمل کند. ارزشهای مقدس دفاع

به گزارش گیلونا ، سردار احمد شفایی در گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، هفته مقدس دفاع را بهترین فرصت برای انعکاس ارزش های این دوره و رشادت ها و فداکاری های رزمندگان نام برد و توضیح داد: هفته مقدس دفاع فرصتی عالی برای بهره برداری است مهارتهای خوبی که در استان وجود دارد متمرکز شده است تا فرهنگ نفی خود و شهادت را به میزان کافی ارتقا دهد.

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: سپاه در حال کار و تلاش برای همکاری با دفتر حفظ آثار و اشاعه ارزشهای مقدس دفاع از سیستان و بلوچستان به عنوان سرباز کوچک به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت. در 42 سال آخر عمر او ، به برکت انقلاب ، کار درستی در این دوره انجام نشد. امروزه بیش از هر زمان دیگری به فرهنگ خود نفی و شهادت نیاز داریم که همان فرهنگ صبر ، استقامت ، مقاومت ، خودداری و اطاعت از ولی مسلمین است.

سردار شفایی تاکید کرد: فرصت به پایان نرسیده است و ما هنوز این فرصت را داریم که بیش از هر زمان دیگری به ارزش های انقلاب و فرهنگ ایثار و شهادت بپردازیم ، هفته مقدس دفاع یکی از این فرصت ها در اختیار ما و چاقویی برای توضیح ارزشها است. ” بیایید با استفاده از ظرفیت های استان برای داشتن تأثیر مطلوب تر ، دفاع صادقانه و دلسوزانه ای از دفاع مقدس انجام دهیم.

انتهای پیام