فرهنگ و هنر

سردار شهید سلیمانی سرباز واقعی اسلام بود

گیلونا/گلستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: سردار شهید سلیمانی مظهر اجرای احکام اسلامی و سرباز واقعی اسلام بود.

سید علی مهاجر امروز سه شنبه 15 دی ماه در حاشیه مراسم تشییع پیکر مطهر شهید خوشنام دوران دفاع مقدس در گرگان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: شهدا یاران امام حسین (ع) هستند. و ملت ایران نیز ثابت کرده است که راه شهدا تا ابد ادامه خواهد داشت و در روزهای اخیر که نگارستان ایران میزبان شهدا بود، شاهد عشق و ارادت دست اول گلستانی ها به شهدای نام آور بودیم.

وی به تشییع شهدای گمنام در آستانه سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: شهید سرلشکر سلیمانی مظهر عملی اجرای احکام اسلامی بود و نشان داد که رمز پیروزی، سرباز واقعی بودن است. دین خدا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به اینکه شهدا ادامه مکتب حاج قاسم بودند، تاکید کرد: مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام در گرگان و کردکوی از صبح امروز همزمان با سالروز شهادت آغاز شد. حضرت زهرا (س) با حضور پرشور خود با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.

مهاجر افزود: از این پس یک شهید خوشنام دوران دفاع مقدس میهمان ویژه 35 دستگاه اجرایی مستقر در سایت اداری گلستان خواهد بود و یک شهید شناخته شده دیگر نیز در محله ولاغوز کردکوی آرام می گیرد.

وی به علت دفن شهید گمنام در محوطه اداری گلستان اشاره کرد و تصریح کرد: دولتی که منتسب به دولت انقلابی و مردمی است برای آرمان ها و شعائر اهمیت ویژه ای قائل است. خون برای امنیت و آرامش

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان تاکید کرد: حضور شهید گمنام در محوطه اداری فرصت مغتنمی برای مدیران و کارکنان مستقر در این مجموعه است تا در راستای خدمت به مردم و نظام مقدس اسلامی گام بردارند. جمهوری.

انتهای پیام