فرهنگ و هنر

«سلمان فارسی» در غوغای اُمیکرون به راهش ادامه می دهد

تهیه کننده سریال «سلمان فارسی» با تاکید بر تشدید Omicron و خطر گسترش آن در بین عوامل این پروژه خاطرنشان کرد: بی انگیزه.

حسین طاهری، تهیه کننده «سلمان فارسی» در گفت وگو با گیلونا، در تشریح وضعیت تولید این سریال با تشدید ویروس جدید کرونا و خطر شیوع آن در بین عوامل، گفت: «پروژه سلمان فارسی» ادامه دارد. به روش خود، اما با رعایت کامل رویه های بهداشتی. همزمان غربالگری، پایش سلامت انجام می شود و در عین حال بر محدودیت های استفاده از این روش ها از جمله استفاده از ماسک و استفاده از مواد ضدعفونی کننده تاکید می شود. همچنین مرکز بهداشت سازمان صدا و سیما در محل حضور دارد و پروژه با حضور تیم بهداشت در کنترل کامل است.

این تهیه کننده با بیان اینکه در حال حاضر ضبط سریال با حضور کمترین نفر در حال انجام است، تصریح کرد: در حال حاضر صحنه های شلوغی را تصویربرداری نمی کنیم و در عین حال طبق برنامه ریزی انجام شده در شهر غزالی، مسیر تصویربرداری در حال انجام است. مراقب باشید و مراقب باشید.” بیشتر ادامه دارد. اکثر این صحنه ها در فضای باز ضبط می شوند و بسته به سریال، صحنه ها اغلب در فضای باز هستند.

وی تصریح کرد: هر عاملی به هر دلیلی مشکوک به علائم عروق کرونا باشد بلافاصله وارد قرنطینه و درمان می شود.

طاهری در پایان در پاسخ به آلوده نشدن عوامل و عوامل به ویروس؟ وی تصریح کرد: مورد خاصی نبوده که کار را متوقف کند و پروژه به روال عادی خود ادامه دهد و به دلیل غربالگری و مراقبت های مداوم مورد خاصی نداشته ایم.

انتهای پیام/