فرهنگ و هنر

شهدا ریشه‌های هویتی ما محسوب می‌شوند

گیلونا/ لرستان استاندار لرستان بر ساماندهی و پیگیری مشکلات گلزار شهدای خرم آباد تاکید کرد.

فرهاد زیویار در حاشیه مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای خرم آباد که امروز 19 آذرماه به مناسبت دهه شهود و دومین سالگرد شهادت سردار دلها برگزار شد، در جمع خبرنگاران حاج قاسم سلیمانی گفت: امنیت و امنیت. اجتماعی، شهردار خرم آباد، مسئولین بنیاد شهید، کارکنان گلزار شهدا و هیئت رزمندگان اسلام استان و شهرستان خرم آباد، سعادت حضور در جوار مزار پاک شهدای خرم آباد را نصیب خود کرده ایم. .

وی تصریح کرد: هر ملتی شناسنامه ای دارد و آنچه در مجموع هویت ما را نشان می دهد همه شهدا و شهدای والامقام هستند که حق بزرگی بر گردن ما دارند و در این میان حقوق شهدا متفاوت است.

استاندار لرستان گفت: ما در قرآن کریم داریم که شهدا زنده هستند و در واقع شهدا ریشه هویت ما هستند و با ثمره خون آنها زندگی می کنیم و جلو می رویم و خون شهدا تضمین کننده است. آینده انقلاب».

زیویار در خصوص مرمت مزار شهدا و ساماندهی گلزار شهدا بر اهتمام و جدیت لازم تاکید کرد و افزود: از این رو لازم است گزارشی از کیفیت این مجموعه ارائه شود و مانند بسیاری از استان های دیگر گزارشی ارائه شود. .

وی افزود: در این راستا ایده هایی وجود دارد که در قالب برنامه و در حد توان و بضاعت با مشارکت خیرین و منابع دولتی اجرایی می شود تا کمتر شرمنده شهدا در این امر باشیم. توجه.”

انتهای پیام/