فرهنگ و هنر

شهید حامد شریف زاده: به یاری دین اسالم بیاید که مظلوم واقع شدیم!

گیلونا/ قم شهید شریف زاده در وصیت نامه خود نوشته است: به یاری دین و اسلام بشتابید، چون به ما ظلم شده و اسلام ما را زیر پا می گذارند، اسلام را از ما که خدا را نادیده می گیریم می گیرند.

به گزارش گیلونا، حامد شریف زاده در 19 خرداد 1345 در شهر مقدس قم به دنیا آمد.

شهید شریف زاده در تاریخ 9 آنلاین 64 از طریق بسیج قم به جبهه جنوب اعزام شد و در چهارم اسفند 64 در منطقه عملیاتی فاو بصره در عملیات هشتم والفجر به شهادت رسید و در قطعه 9 به خاک سپرده شد. گلزار علی بن جعفر (ع) قم.

شهید شریف زاده در وصیت نامه خود نوشت:

خدایا به ما صبر عطا کن و قدمهایمان را استوار و بر دشمنانمان پیروز گردان و پس از آنکه ما را به حق هدایت کردی دلهای ما را به دروغ مگردان و ما را از لطف و رحمت خود بهره مند کن.

عزیزان من بی مقدمه شروع میکنم به کمک دین و اسلام بشتابید ما ظلم شدیم و اسلاممون رو زیر پا میگذارن اسلام رو از ما میگیرن اونایی که خدا رو نادیده میگیرن برادران نگوییم دوست داریم در کربلا بودن و به ندای توسل من ناصر حسینی گفتیم عجله کن که حسینی دیگر آمده و توسل هل من ناصر به دنیا رسیده است، برخیز کربلای ایران منتظر تو و نبرد توست. سرزمین های گرم جنوب در انتظار تو و گام های استوار توست، لحظه ای توقف نکن، خود را برای جبهه ها آماده کن و ریشه های ظلم و خشونت را بزدای. اسلام نزدیک است

دوستان من به سخنان رهبر عزیز و حسین زمان که یک کلمه خطا بر زبان نمی آورد گوش کنید، در دعای خود برای این پیرمرد دلسوخته دعا کنید و نگذارید کسی علیه او حرفی بزند.

مبادا دشمنش از حقش خوشحال شود و ما پیروان حق برادران گلزار شهدا و خانواده های عزیزشان را هم فراموش نکنیم.

بر سر قبرهایشان بروید و از خانواده هایشان سرپیچی کنید، به آنها روحیه بدهید و روحیه بگیرید، نماز جمعه را بجا آورید که چشم دشمنان را کور می کند و این نماز جمعه است که وحدت شما را نشان می دهد و صدای شماست. از ابرقدرت شما حمایت می کند، مرا تکان می دهد، دیگر حرفی ندارم، فقط از شما می خواهم که دعای جان امام را فراموش نکنید و به جبهه بروید.

سخنی به برادران مسلمانم:

اکنون با علما و علمای اسلام، با بزرگانی که وظیفه حفظ اسلام را بر عهده دارند، با کسانی که حافظ اسلام و حدود این مکتب الهی و انسانی هستند، با کسانی که در راه اسلام عزیز و جهاد و مجاهدت هستند، صحبت می کنم. برای آن با عشق وارثان پیامبران، اولیای قرآن و کسانی که خونشان در رگهای شهدا و قربانیان عزیز اسلام و قرآن می جوشد. دشمنان می جنگند و میدان را بر دشمنان خدا و همه دوستداران اسلام تنگ کرده اند.

یا علما، یا بزرگان اسلام، یا خادمان و پیروان دین محمد، یا عاشقان قرآن، و یا پروانه های شمع های روشن، حقیقت و فضیلت اسلام امروز، این دین الهی، این مرکز فیض، این بی نظیر. مدافع مستضعفان و محرومان و مستضعفان و این مکتب الهام بخش عدالت و انسانیت مورد هجوم دشمنان چنان ناجوانمردانه است.

دشمنانی که به صراحت اعلام کرده اند که اسلام برای آنها خطرناک است. دشمنانی که حفظ منافع خود را در نابودی اسلام می دانند. دشمنانی که از ساختارها و نیروهای کشورهای اسلامی برای حمله به اسلام استفاده کرده اند. آنجا گرم بود و جهان اسلام به سردی و رکود رانده شد.

امروز یک میلیارد مسلمان به دلیل خیانت و خودفروشی اکثر حاکمان و حاکمان خود در دوران استعمار در بدترین وضعیت قرار دارند.

چرا باید اینطور باشد که یک جمعیت دو سه میلیونی صهیونیست به صورت غده سرطانی در دل کشورهای اسلامی ریشه دوانده و به اصطلاح سران کشورهای اسلامی اینطور تحقیر آمیز و با در اختیارشان قرار می گیرند. دستشان بسته است؟

چرا باید کشورهای غاصب و ظالم و غیرقانونی اسرائیل با همدستی و حمایت این رهبران به اصطلاح اسلامی مانند عرفات و فهد و صدام اینگونه به اسلام و مسلمین حمله کنند و عزت و آبروی آنها را پایمال کنند؟

چرا باید سرنوشت مسلمانان در واشنگتن، پاریس و لندن ترسیم شود؟ و صدها دلیل دیگر. مسئولیت ما مسلمانان در برابر این دشمنان چیست؟ صلح، آشتی، سکوت، ذلت و شهادت بر این همه جنایت؟ یا دست در دست هم در صف یکپارچه در برابر آنها ایستادگی و مبارزه و زدودن شر آنها از اسلام و مسلمین است.

انتهای پیام