فرهنگ و هنر

فراخوانی برای نویسندگان نوقلم ادبیات کودک و نوجوان 

گروه دست نوشته های بزرگسالان برای کودکان و نوجوانان شورای کتاب کودک از نویسندگان مقاله کودک و نوجوان دعوت می کند در صورت تمایل آثار خود را برای بررسی به این گروه ارسال کنند.

به گزارش گیلونا، شورای کتاب کودک با اعلام این خبر گفت: گروه «دست نوشته های بزرگسالان برای کودکان و نوجوانان» بیش از 30 سال است که در شورای کتاب کودک فعالیت می کند. این گروه با هدف شناخت، راهنمایی و تشویق نویسندگانی که آثاری منتشر نکرده اند تشکیل شد تا زمینه رشد و شکوفایی این نویسندگان در حوزه ادبیات کودک و نوجوان.نوجوان را فراهم آورد.

اگر دست نوشته هایی در حوزه کودک و نوجوان دارید و می خواهید مورد بررسی قرار گیرد، می توانید آن ها را به این گروه ارسال کنید. این حرکت آغاز آشنایی بیشتر شما با فعالیت های شورای کتاب کودک و همچنین آثار ادبی مناسب برای کودکان و نوجوانان است و افق های جدیدی را برای شناخت آن می گشاید.

پس از بررسی آثار به اثر برگزیده لوح تقدیر معصومه سهراب (مافی) اهدا خواهد شد.

شرایط آثار ارسالی

– خالق اثر منتشر نشده است

– اثر نویسنده است

– این اثر کمک آموزشی نیست

– افکت تایپ شده است

مقالات دارای مشخصات زیر هستند: نام، نام خانوادگی، سن، مدرک تحصیلی، جنسیت، شغل، ازدواج، تعداد فرزندان، محل سکونت، اگر شهرداری را می شناسید، نحوه اطلاع از منابع ادبیات کودک و کتاب برای کودکان (نقل کنید) چند نمونه).

علاقه مندان می توانند آثار خود را از طریق ایمیل Nah.jabbari35@gmail.com و یا از طریق واتس اپ و یا تلگرام 09126089325 ناهید جباری ارسال کنند.

انتهای پیام/