فرهنگ و هنر

فراخوان دانشگاه تهران برای ثبت‌نام اولیه حضور در اجتماع بزرگ پیاده‌روی اربعین

اولین اطلاعیه اربعین واحد دانشگاه تهران برای اعلام فراخوان ثبت نام اولیه دانشگاهیان دانشگاه تهران برای شرکت در راهپیمایی اربعین صادر شد.

به گزارش گیلونا، در متن اطلاعیه اربعین واحد دانشگاه تهران آمده است که با توجه به نزدیک بودن فصل نفس در هوای نفس گیر اربعین، دانشگاه تهران به دنبال اعطای تسهیلات برای علاقمندان به شرکت است. به زیارت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) در همایش جهانی اربعین.

از کلیه علاقه مندان به شرکت در این همایش جهانی (معلمان، کارمندان و دانشجویان) تقاضا می شود هر چه سریعتر از ظهر روز چهارشنبه 22 تیرماه در سامانه نگارستان (دفتر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران) به آدرس https : // ثبت نام کنند. فرهنگی .ut.ac.ir / اربعین و مشخصات خود را وارد کنید.

ضمناً علاقمندان موظفند قبل از مهلت اعلام شده (9 تیرماه) در سامانه سماح سازمان حج و زیارت ثبت نام و از شهریور ماه نسبت به دریافت گذرنامه یا تأیید اعتبار حداقل شش ماهه آن اقدام کنند.

علاقمندان به شرکت در راهپیمایی اربعین بر اساس اطلاعیه سازمان حج و زیارت واکسیناسیون خود را تکمیل کنند. (تزریق دو یا سه دوز ملاک نیست، اما اگر شش ماه از آخرین دوز واکسن گذشته باشد، دوز یادآوری لازم است.)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، اولویت با ثبت نام دانشجویان است و این سفر در قالب کاروان های فرهنگی جهادی و در قالب سفر زمینی برنامه ریزی شده است.

همچنین در صورت فراهم شدن ساختارهای لازم، اساتید و کارمندان دانشگاه امکان ثبت نام بستگان درجه یک خود را در کانون خانواده خواهند داشت. دانشجویان دانشگاه در صورتی که قصد پرداخت نمرات خود را به هر نحوی (مالی، خدماتی، فرهنگی و غیره…).

دانشگاه تهران اعلام کرده است که برای کاهش یا ارائه تسهیلات برای هزینه های سفر به ویژه دانشجویان تلاش می شود.

انتهای پیام