فرهنگ و هنر

لزوم به روز بودن شیوه‌های امر به معروف و نهی از منکر

گیلونا/ لرستان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان گفت: رشد فناوری و تغییرات محیطی ایجاب می کند که شیوه های امر به معروف و نهی از منکر با مقتضیات امروزی منطبق باشد تا اثربخشی بیشتری داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین حبیب حاتمی کنکبود در نشست هم اندیشی «اتصال امر به معروف و نهی از منکر، راهها، شرایط و روشها» که در دانشگاه لرستان برگزار شد، بر اهمیت ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد. شرور گفت: فناوری و تغییرات محیطی نیز ایجاب می کند که روش های امر به معروف و نهی از منکر نیز با مقتضیات امروزی همخوانی داشته باشد تا اثربخشی بیشتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه استفاده از ابزار هنری در جامعه برای ترویج معارف دینی و پرهیز از منکرات و زشتی ها و پلیدی ها ابزار مهمی است، افزود: دانش آموزان قشر جوانی هستند که ویژگی های سنی و سنی خاص خود را دارند و طبیعی است که در ترویج معارف و معارف دینی از جمله امر به معروف و نهی از منکر باید به ویژگی های جامعه هدف توجه شود.

حاتمی کنکبود در پایان از برگزاری چنین نشست هایی برای شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده در راستای افزایش کیفیت سیاست های فرهنگی و دینی خبر داد.

انتهای پیام/