فرهنگ و هنر

ماجراهای مزرعه آفتاب مهتاب

    ماجراهای مزرعه مهتاب آفتاب

چاپ اول کتاب «ماجراهای مزرعه آفتاب مهتاب» نوشته ریحانه جعفری با تصویرگری هدی زینلی در انتشارات سروش منتشر شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر گیلونا; کتاب «ماجراهای مزرعه آفتاب مهتاب» نوشته ریحانه جعفری با تصویرگری هدی زینلی برای گروه سنی ب توسط انتشارات سروش منتشر شد.

ریحانه جعفری متولد 1341 در اصفهان مترجم و نویسنده ادبیات کودک و نوجوان و کارشناس روانشناسی بالینی است. از آن زمان تاکنون 85 عنوان کتاب در حوزه ادبیات داستانی برای کودکان و نوجوانان منتشر شده است. از نوشته های این نویسنده می توان به «چشمان سبز هوهاما»، «خانه من کجاست»، «تو کیستی؟»، «دامن چینی» و… و از جمله کتاب های ترجمه شده او به مجموعه هشت جلدی «کارآگاه» اشاره کرد. ماریلا”. وی مجموعه 10 جلدی «بوی»، مجموعه 6 جلدی «گیلبرت و دوستانش»، مجموعه 5 جلدی «داستان های من و برادرم»، مجموعه 6 جلدی «کارآگاهان دانشمند» و 6 جلدی را نام برد. مجموعه مجلدات “جانی بی جونز” و…

در بخشی از این کتاب آمده است: «مزرعه آفتاب درختان زیادی داشت، تپه و برکه ای پر از ماهی و سنجاب چشم کج کوچکی».

یک روز سنجاب چشم کج در دشت به دنبال درخت بلوط می گشت.

رفت و رفت تا به درخت بلوط رسید. با عجله بلوط ها را زیر درخت جمع کرد و در سبد گذاشت.

با خود گفت: بابا! چه بلوط های قشنگی دارم!”!…”

چاپ اول این کتاب در 72 صفحه مصور رنگی، شمارگان 300 نسخه و قیمت 100 هزار تومان توسط انتشارات سروش در اختیار علاقه مندان به این حوزه قرار گرفت.

علاقه مندان برای خرید این کتاب می توانند با شماره 88310610 فروشگاه و 66415401 فروشگاه اینترنتی و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ انتشارات سروش به شماره 09921605119 و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com نسبت به سفارش کتاب اقدام کنند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 به آن رای دهید و 0 رای مخالف