فرهنگ و هنر

نگاه پژمان جمشیدی به منتقدان ورودش از فوتبال به بازیگری

پژمان جمشیدی با توجه به احتمال ساخت سریال “زیرزمینی 3” برای نوروز 1401 ، اعلام کرد در صورت تحقق این احتمال ، از اواسط امسال در این پروژه بازی می کند.

به گزارش گیلونا ، پژمان جمشیدی در مورد ساخت «زیرزمین 3» گفت: احتمالاً این سریال را برای نوروز آماده می کنیم و در این صورت از اواسط مهرماه درگیر این پروژه می شوم که بسیار دوستش دارم.

جمشیدی که در برنامه “براکت های باز” رادیو نمایش درباره جایگاه رسانه ها در بینندگان صحبت می کرد ، درباره حملات رسانه ای و انتقاد از ورود وی از زمین فوتبال به عرصه هنر گفت: “هر موفقیتی با اندازه خود پیامدهایی دارد. . ” شما نمی توانید بر موفقیت فائق آیید و مشکلات و عواقب آن را پشت سر نگذارید ، و بدیهی است یکی از این مشکلات حملات بود. اما برای من حفظ احترام به این حرفه مهم بود. برای من هنر یک حوزه قابل احترام بود و می دانستم که باید در شأن هنر عمل کنم. من از ابتدا می دانستم که ممکن است اعتراضاتی وجود داشته باشد ، اما چون این شرایط را پیش بینی می کردم ، به راحتی بر آنها غلبه کردم.

بازیکن سابق فوتبال ملی ، که چندین سال در زمینه های تئاتر ، فیلم و تلویزیون کار کرده است ، معتقد است: بهترین پاسخ به انتقادات این است که می توانید خود را در زمین فوتبال یا تلویزیون به چالش بکشید و به جایی نرسید. ؛ اگر کارت را خوب اداره کنید ، منتقدان درست نظر خود را تغییر داده و مدافع شما خواهند شد. بر این اساس ، من هرگز از انتقاد شکایت نکرده ام و معتقدم هرکسی می تواند نظر خود را با نگاه به جامعه ، زندگی و کار بیان کند.

پژمان جمشیدی در عین حال گفت: فوتبال و هنر بازیگری اصلا حرص و آز ندارد زیرا مخاطبان آن مردم هستند. اگر آنها شما را بپذیرند ، شما پذیرفته می شوید ، در غیر این صورت می روید.

این بازیگر با اشاره به تعامل رسانه ها و افراد مشهور توضیح داد: اگر جامعه خبری وجود نداشته باشد ، حرف های ما شنیده نمی شود و آثار ما دیده نمی شود و اگر دوستان ورزشکار و هنرمند مصاحبه نکنند ، کار دوستان روزنامه نگار کار نخواهد کرد. ” رودخانه

وی در پاسخ به دلایل حذف برخی از هنرمندان در رابطه با اطلاعات و اخبار ، خاطرنشان کرد: “گاهی اوقات هنرمندان از روی کمرویی یا خوش برخوردی نمی توانند به روزنامه نگاران توضیح دهند که در مورد مصاحبه هیچ حرفی برای گفتن ندارند و یا اینکه آیا صحبت کردن آنها از مصاحبه اجتناب می کنند و امروز و فردا این کار را می کنند. حقیقت این است که برای من ، 45 ساله ، شهرت و انتشار من در جلد مجلات دیگر اهمیتی ندارد ، فقط برای احترام به یک روزنامه نگار جوان که با من تماس می گیرد یا یک روزنامه نگار کهنه کار چه کسی حق ورزش و هنر دارد “این مهم است و اگر مواردی وجود داشته باشد که من آنها را از دست داده باشم ، در اینجا عذرخواهی می کنم و مطمئناً غیر عمدی بوده است.”

پژمان جمشیدی در فیلم “زیرزمینی”

پژمان جمشیدی در پایان در پاسخ به این س ofال که این روزها چه پروژه ای را اجرا می کند؟ وی به فیلم “علفزار” به تهیه کنندگی بهرام رادان و کارگردانی کاظم دانشی اشاره کرد که برای جشنواره فیلم فجر آماده می شود.

«پرانتزباز» به تهیه کنندگی و ویرایش مارال دوستی روز جمعه ساعت 21 با بازی نیما رئیسی و با حضور علیرضا بهرامی ، نغمه دانش و فرانک آرتا از موزه سینما در رادیو ارائه شد. این نمایش زنده بخشی از گروه مستند و برنامه های مختلط رادیو نمایش است.

انتهای پیام