فرهنگ و هنر

پخش ماجرای مرموز و عاشقانه هنری هشتم و چند نمایش دیگر

از صبح شنبه ، سه برنامه رادیویی جدید “کاترین هوارد” ، “سوار پیشکسوت” و “سفر عشق” از شبکه رادیویی این برنامه پخش می شود.

به گزارش گیلونا ، به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش ، مجموعه تئاتری “کاترین هوارد” به نویسندگی و کارگردانی محمد پورحسن و تدوین ایوب آقاخانی از بخشی از زندگی هنری هشتم و علاقه او به دختری به نام کاترین هوارد می گوید. به

این نمایش رادیویی با هنرمندی نازنین مهیمانی ، علی میلانی ، مونا صفی ، محمد پورحسن ، امیرعباس توفیقی ، رضا عمرانی ، ناهید مسلمی ، فریبا طاهری ، حمید یزدانی ، شیما جانقربن ، میرطاهر مظلومی ، محمدرضا علی ، شهریار میزانادان ، ماندوقیان ، ضبط علی حاجی نوروزی و مجری محمدرضا قبادی ساعت 1 بامداد 17 آنلاین از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 12:30 بعد از ظهر تکرار می شود. درام رادیویی “سوار سواره و راهنما” نوشته زهرا کولیوند ، تدوین فرهاد امینی ، کارگردانی نازنین مهیمانی ، تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده ، تهیه کنندگی نرگس موسی پور و ضبط علی حاجی نوروزی به تازگی توسط اداره کل صداوسیما L تهیه شده است. هنر و تاریخچه این دو دوست قدیمی هستند که مردم آنها را جانباز و مربی می نامند.

این نمایش توسط علی میلانی ، مهرداد مهماندوست ، شهریار حمزیان ، صفا آقاجانی ، رضا عمرانی ، محمد پورحسن ، مونا صافی ، محسن بهرامی ، بهادر ابراهیمی ، امیر زنده دلان ، آسیه گرجی و محمد شریفی مقدم کارگردانی می شود: از شنبه 7 آنلاین ساعت 2 بامداد: ساعت 30 صبح از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 2 بعد از ظهر تکرار می شود.

و مجموعه رادیویی “سفر عشق” که شنبه ساعت 3 بامداد از رادیو نمایش پخش می شود ، توسط سیمین غلامی ورنامخواستی نوشته شده و توسط شهلا دباغی ویرایش شده است. داستان این سریال درباره یک پزشک ایرانی مقیم لندن است که همسر باردار انگلیسی خود را تنها می گذارد و برای دیدن جنگ و درمان مجروحان شیمیایی به ایران برمی گردد.

این بازی به کارگردانی مجید حمزه ، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا ، اجرای نازنین حسن پور ، صدابرداری رضا طاهری و بازی بهناز گستردوست ، بهرام سروری نژاد ، مینو جبارزاده ، شمسی صادقی ، ناهید مسلمی ، شیرین سپاه راد ، نیکوکاروان محمینه و به تازگی تولید شده است. توسط اداره کل هنرهای نمایشی رادیو

انتهای پیام