فرهنگ و هنر

پورمحمدی: ریاست شورای محتوای حرفه‌ای ساترا را تایید نمی‌کنم

به دنبال انتصاب علی اصغر پورمحمدی به عنوان رئیس “شورای سیاستگذاری محتوای حرفه ای” سازمان تنظیم مقررات سمعی و بصری (ساترا) ، مدیر ارشد سابق صداوسیما این خبر را تأیید نکرد.

علی اصغر پورمحمدی در گفت وگو با گیلونا در خصوص انتصاب ریاست شورای تخصصی تعریف سیاست های محتوای حرفه ای به ساترا ، تأکید کرد: تاکنون فقط بحث مقدماتی برای واگذاری این سمت به من انجام شده و هیچ تصمیم نهایی از این نظر انجام شده است

وی همچنین تصریح کرد: نخست وزیری به من پیشنهاد شد اما هنوز چیزی مشخص نیست و ما در حال تصمیم گیری هستیم. بعلاوه ، تاکنون جلساتی در این باره برگزار نشده است.

به گزارش گیلونا ، ساعاتی پیش ساترا با استناد به معاون رئیس جمهور و معاون امور حقوقی سازمان ضمن اشاره به مباحث جدید حقوقی مربوط به ورود و نظارت بر این سازمان در زمینه محصولات شبکه خانگی ، اشاره کرد که ساترا مجوز رانندگی ندارد ، رسماً تشخیص نمی دهد.

این سازمان با اشاره به اینکه پروانه تولید یا پروانه تولید صادر شده توسط وزارت رانندگی برای پروژه های شبکه نمایش خانگی دیگر معتبر نیست ، این سازمان هیئت مدیره جدیدی را به نام “شورای سیاستگذاری محتوای حرفه ای” منصوب کرده است که اعضای آن را محمدرضا تشکیل می دهد. . جعفری جلوه ، عبدالکریم خیامی و محسن مهاجرانی توسط علی اصغر پورمحمدی هدایت می شوند.

انتهای پیام