فرهنگ و هنر

کلاهبرداری با نام بازیگر سریال ستایش

کلاهبرداری با نام بازیگر سریال ستایش

کلاهبرداری از نام شخصیت های فیلم یک اتفاق تکراری است. این بار شخصی خود را رستم از سریال ستایش معرفی کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر گیلونا؛ یک شیاد با ظاهر بازیگر سریال ستایش خود را رستم معرفی می کند. او تاکنون چندین نفر را با این عنوان فریب داده و میلیون ها نفر را فریب داده است.

این فرد که از نظر چهره و قد شباهت زیادی به امید علیمردانی بازیگر سریال ستایش دارد به بهانه های مختلف کلاهبرداری های زیادی انجام داده است.

امید علیمردانی بازیگر و تهیه کننده که از شنیدن این خبر بسیار متعجب شده بود، گفت: واقعا عنوان من را جعل کردند و تقلب کردند! نمیدانم چه بگویم! چگونه مرا جعل کردند؟ من از قبل شناخته شده ام و همه مرا دیده اند.”

اما داستان چیست؟ با علیمردانی صحبت کردیم و او اینگونه تعریف کرد: در تبریز یک نفر 19 میلیون نقره گرفت و به صاحب مغازه گفت رستم های سریال ستایش هستند. صاحب آن مغازه من را در اینستاگرام پیدا کرد و خواست با من صحبت کند.

شماره را گرفتم و وقتی با او صحبت کردم با چیز عجیبی روبرو شدم. او به من گفت یکی از شما جعل کرده و 19 میلیون نقره از من گرفته است.

یک نفر دیگر با من تماس گرفت و گفت یک نفر برای گرفتن گوشی من آمده است. پرسیدم خودت هستی؟ من اصلا به تبریز نیامدم.

این بازیگر سینما و تلویزیون مشغول کار در نمایش «بازی اجباری» است و رسما اعلام می کند که این گونه درخواست ها با نام و نام من ساختگی است و افرادی که با این کلاهبردار و جاعل هویت مواجه شده اند مراتب را به مراجع ذیصلاح اطلاع دهند.

چندی پیش بود که تلویزیون رسماً اعلام کرد که فردی به دلیل ارسال پیامک به برخی از بازیگران با جعل هویت خبرنگار تلویزیون دستگیر شده است. به نظر می رسد مجموعه کلاهبرداری های نام و چهره همچنان ادامه دارد و لازم است مسئولان مربوطه به صورت جدی وارد این عرصه شوند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه به آن رای دهید و رای مخالف