فرهنگ و هنر

گالری‌گردها بخوانند! – گیلونا

اگر از علاقمندان هنرهای تجسمی هستید و می‌خواهید در پایان هفته از نمایشگاه‌های هنری دیدن کنید، در این گزارش برنامه فعالیت‌های گالری‌ها و گالری‌های تهران و شهرستان‌ها در پایان هفته توضیح داده شده است.

محدوده کویر

نمایشگاه شخصی «گستره‌ای کویر» ویژه نمایشگاه آثار پارسا پاینده در نگارخانه گلستان، پ. تهران، خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک ۳۴. این نمایشگاه که تا 25 خرداد ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت 16 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 22541589

تورهای گالری را بخوانید!

لحظه

در گالری خانه تابستانی هنرمندان ایران در تهران، خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی (فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر، خانه هنرمندان ایران. این نمایشگاه که تا 23 خرداد ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 17 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88836671

تورهای گالری را بخوانید!

طبیعت بی جان

«طبیعت بی جان» نام نمایشگاهی انفرادی است که به آثار رضا بهاروند در گالری ایرانشهر به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)، خیابان سپند، پلاک ۶۹/۱ برپاست. ، تهران. از این نمایشگاه که تا 23 تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 16 الی 21 قابل بازدید است.
شماره تلفن هماهنگی: 86036944

تورهای گالری را بخوانید!

100 اثر از احمد نصرالله در دوران تاج

نمایشگاه شخصی «100 اثر احمد نصرالله در دوران تاج» به نمایشگاه آثار احمد نصرالله در موزه گالری دیدی محمود آباد مازندران، 9 کیلومتری جاده، محمود آباد نور، مجتمع فرهنگی هنری برگزار می شود. و هنری ایزدشهر، دیدی. این نمایشگاه که تا 27 خرداد ادامه دارد همه روزه از ساعت 18 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 01144580946

تورهای گالری را بخوانید!

جایی که حرفی نبود

نمایشگاه گروهی «آنجا که حرفی نیست» به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در گالری آسوریک واقع در ساری، مازندران، سلمانشهر (مطلقو)، خیابان دریاگوشه، نهم، جنب میدان شهید جهانبین برپاست. این نمایشگاه که تا ۲۷ خرداد ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 01154617712

تورهای گالری را بخوانید!

معماری و کلمات حرفه ای

«معماری حرفه‌ها و واژه‌ها» نام نمایشگاهی انفرادی است که به نمایش آثار محمد احصایی اختصاص دارد و این روزها در گالری، خیابان خاقانی، کوچه افشین، خیابان خاقانی، بن‌بست حریر، پلاک 9 برپاست. ، اصفهان. این نمایشگاه که تا 24 خرداد ادامه دارد همه روزه از ساعت 17:30 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 03136245863

تورهای گالری را بخوانید!

هنرمندان معاصر

نمایشگاه دسته جمعی نقاشی «هنرمندان معاصر» تقدیم به آثار هنرمندان مختلف در تهران، خیابان کریمخان، خیابان حافظ، نرسیده به پل حافظ، نبش ورشو، جنب داروخانه متروپلیس، ساختمان 509، گالری بهارین ، طبقه اول ، واحد 3 در حال انجام است. این نمایشگاه که تا 30 خرداد ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت 16 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88914974

تورهای گالری را بخوانید!

باقی ماندن

«ماندن» نام نمایشگاهی جمعی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی چون امیرحسین بیانی، مهدی راحمی، علی گنجوی و سیدمحمد مساوات اختصاص دارد. این نمایشگاه در نگارخانه تهران، خیابان شریعتی، زیر حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (کتاب)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پ. 6 و تا 20 خرداد ادامه دارد.
شماره تلفن هماهنگی: 22922538

تورهای گالری را بخوانید!

سمفونی خط و راک

نمایشگاه جمعی «سمفونی خط و سنگ» به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در گالری باغ موزه قصر تهران، انتهای خیابان شهید مطهری – بعد از تقاطع دکتر شریعتی – پیازا دلا برپاست. پلیس – باغ موزه قصر. این نمایشگاه که تا ۲۷ خرداد ادامه دارد همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88437393

تورهای گالری را بخوانید!

اولین بیماری برای گردشگر جهان اسلام

در گالری جنس، n. خیابان ولیعصر، پلاک 21 21، طبقه اول، در گالری جنس، n. 21، از طریق ولیعصر، ن. تهران، ابتدای خیابان ولیعصر. این نمایشگاه که تا 10 خرداد ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت 10 صبح تا 17 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88975574

تورهای گالری را بخوانید!

برگرد

«بازگشت» نام نمایشگاهی انفرادی است که به آثار مریم منصوری اختصاص دارد و در گالری احسان به نشانی تهران، اقدسیه، آجودانیه، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک ۲۲ برگزار می شود. این نمایشگاه که تا 25 خرداد ادامه دارد همه روزه از ساعت 16:30 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 22286143

تورهای گالری را بخوانید!

انتزاع هندسی در بینش معاصر

نمایشگاه گروهی «انتزاع هندسی در نگاه معاصر» به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در تهران، خیابان سمیه، خیابان سمیه، بن بست پروانه، پلاک 4 گالری ژاله برپاست. این نمایشگاه که تا 30 خرداد ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت 16 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88491108

تورهای گالری را بخوانید!

ترکیب بندی تصاویر

نمایشگاه شخصی «تصویر-ترکیبات» ویژه نمایشگاه آثار علی وزیری در گالری اُ، ن. تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، طبقه اول، 18 این نمایشگاه که تا ۷ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88324828

بیبرگی

نمایشگاه شخصی “بی برگی” ویژه نمایشگاه آثار آوین فرهادی در گالری اُ، ن. تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، طبقه دوم، 18 این نمایشگاه که تا ۷ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88324828

نقاشان معاصر استان البرز

نمایشگاه جمعی «نقاشان معاصر استان البرز» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در تهران، خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، روبروی مولتی گالری لاله برپاست. -پارکینگ در چند طبقه بازدید از این نمایشگاه که تا 2 تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز جمعه ها از ساعت 16 الی 19 قابل بازدید است.
شماره تلفن هماهنگی: 88960492

تورهای گالری را بخوانید!

مجموعه اصفهان

«مجموعه اصفهان» نام نمایشگاهی انفرادی است که به نمایشگاه آثار الهام علیرضایی در گالری معاصر به نشانی اصفهان، چهارباغ بالا، ضلع جنوب شرقی چهارراه نظر، بن بست 13 (کیانجو) برپاست. ), n. 5. از این نمایشگاه که تا 10 خرداد ادامه خواهد داشت همه روزه به جز جمعه از ساعت 17 الی 21 قابل بازدید می باشد.
شماره تلفن هماهنگی: 36673544-031

تورهای گالری را بخوانید!

کورگُم

نمایشگاه انفرادی «کرگم» که در گالری آبان شیراز، خیابان عفیف آباد، بین کوچه های هجدهم تا بیستم برپاست تا 25 خردادماه ادامه دارد و همه روزه از ساعت 18 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است. .
شماره تلفن هماهنگی: 09023111210

تورهای گالری را بخوانید!

سایه ها

نمایشگاه جمعی «سایه فام» که به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد، جمعه 10 خردادماه از ساعت 16 تا 19 در گالری اندیشه افتتاح می شود و علاقه مندان می توانند تا 16 خردادماه از آن بازدید کنند. ساعات بازدید از نمایشگاه 11 الی 17 می باشد که از هنرمندانی که به سرپرستی حمیدرضا سعادتی در این نمایشگاه شرکت کرده اند می توان به نگین ابراهیمی، فرشته حصاری، شهرزاد زمهیری، سمانه شکوفه فر، نغمه مسندی و … اشاره کرد. این نمایشگاه به سرپرستی حمیدرضا سعادتی برگزار می شود و 54 تابلوی نقاشی از 26 هنرمند با موضوع گل و طبیعت به نمایش گذاشته شده است.

زمین و زمان در قالب تصویر

نمایشگاه انفرادی آرمین توحیدی با عنوان «زمین و زمان» از جمعه 10 خردادماه در گالری ایده آغاز به کار می کند و درهای آن به مدت 10 روز در گالری ایده به روی عموم باز است.

در بیانیه نمایشگاه آمده است: این نمایشگاه حاصل تجارب من در مواجهه با واقعیت و تخیل است که به صورت بداهه بر روی بوم نقاشی شده است و نگاهی عمیق به نگرش و رفتار انسان دیروز و امروز چه در جنگ. در آرامش، چه در عشق و چه در بغض و… از آثارم می گذرد. ​​آغاز به صورت خودجوش و مستقیم روی بوم شکل می گیرد. «استفاده از تمام سطح بوم به عنوان سطح پشتیبان یکی از ویژگی های اصلی کار من است و من آثارم را به عنوان هنرمندان ساده لوح خلق می کنم.

علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه «زمین و زمان» می توانند از 10 خردادماه از ساعت 16 تا 20 به گالری ایده به نشانی: تهران، خیابان کریمخان، خیابان خردمند شمال، خیابان هجدهم، پلاک 18 مراجعه کنند. تا 1 جولای

تورهای گالری را بخوانید!

انتهای پیام/