ورزشی

ادعای یک مداح در تلوزیون؛ رونالدو مسلمان خواهد شد!

به گزارش خبرگزاری گیلونا؛ از زمان انتقال کریستیانو رونالدو به النصر و حضورش در کشور عربستان، این کشور به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

محمدحسین پویانفر، مداح و فعال فرهنگی که اخیرا مهمان یک برنامه تلویزیونی بوده، در خصوص حضور رونالدو در عربستان گفت: «عربستان در حال حکمرانی فرهنگی است. از ابزار رونالدو برای این کار استفاده می‌کند. در سال‌های اخیر یک میلیارد دلار برای خرید بازیکن و یک میلیارد هم برای زیرساخت هزینه کرده‌اند. عربستانی که بعد از اتفاقات خاشقچی در هجمه قرار داشت و ناگهانی همه چیز عوض شد و تمام دنیا سراغ آن رفتند. جوانان ما هم خبر دارند تیم‌های عربستانی کجا بازی دارند. در بخش فرهنگی هم رونالدو را آورده که یک خانواده آورده و می‌توانند الگو باشند. شاید چند سال جوانان عربستانی همه فیتنس باشند و چند فرزند داشته باشند. پیش‌بینی می‌کنم شاید رونالدو چند سال آینده مسلمان شود. مسلمانی که آن حکومت می‌خواهد.»

257 258

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.