ورزشی

اظهار نظر فولادی‌های قهرمانی/ دلیل نرفتن هاشمی‌نسب سمت نیمکت سرخ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، دیدار سوپرجام ایران امروز دوشنبه بین دو تیم پرسپولیس (قهرمان لیگ برتر فصل گذشته) و فولاد خوزستان (قهرمان جام حذفی) برگزار شد که در نهایت فولاد با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید.

حسین کعبی سرمربی تیم فوتبال فولاد در این باره گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و زحمت کشیده است. اما ما برای این دیدار زحمت کشیده ایم و خوشحالم که توانستم این جام را برای خوزستانی ها به دست بیاورم زیرا این حق آنها بود.

محمدرضا خلعتبری نیز درباره این دیدار و حضورش در فولاد گفت: مقابل پرسپولیس کار سختی انجام دادیم و روزی که بازی سختی در پیش داشتیم توانستیم پیروز شویم. نه با سپاهان و نه با نویدکیا مشکلی نداشتم. خوشحالم که فولاد را انتخاب کردم. در فوتبال حرفه ای این جابجایی ها طبیعی است.

احسان محمدیان دروازه بان تیم فوتبال نیز گفت: خوشحالم که توانستیم به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم. ما دو هفته سختی را پشت سر گذاشتیم. من تمام تلاشم را برای موفقیت تیم انجام می دهم. شهاب گردان دوست و همراه من است و قطعا رقابت خوبی با یکدیگر خواهیم داشت و از تجربیات آنها استفاده خواهیم کرد.

مهدی هاشمی نسب نیز در این خصوص گفت: تک بازی ها انگیزه بازیکنان را افزایش می دهد. به همین دلیل ما فقط به پیروزی فکر می کردیم. شرایط ما روی میز خیلی خوب نبود و می خواستیم این جام را ببریم و به خوزستانی ها تقدیم کنیم. مشکلات خانوادگی داشتم و پدر و مادرم مریض بودند و خدا را شکر حالشان بهتر شد و به فولاد اضافه شدم.

وی با بیان اینکه به نیمکت پرسپولیس نرفتم گفت: در این مواقع فقط سرمربی روی نیمکت تیم حریف می رود اما تعداد زیادی از مردم به اینجا می روند. در عین حال این یک امر قلبی است و گاهی دل به رفتن راضی نمی شود. حوصله حضور روی نیمکت پرسپولیس را نداشتم.

محمد آبشک بازیکن تیم فوتبال فولاد نیز در این خصوص گفت: دیدار سخت و سختی بود. ما در این سال ها همیشه مقابل پرسپولیس خوب بودیم اما نتوانستیم نتیجه بگیریم. این تک مسابقه یک مسابقه حساس بود و خدا را شکر می کنم که در این مسابقه پیروز شدیم. فوتبال درگیری دارد و این بازی درگیری دارد که طبیعی است.