ورزشی

افتخار خادم‌الشهدایی نگین ارزشمندی برای دانشگاه آزاد اسلامی

سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در دیدار با غلامرضا فلاحی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی از زحمات وی و همکارانش در گرامیداشت یاد و خاطره شهدا قدردانی کرد. از دانشگاه


برای دانستن بیشتر:

شهید حسینی میهمان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ماند


در این جلسه که در محل دفتر اداره کل حفظ آثار و افشای ارزش های دفاع مقدس استان برگزار شد، دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با تشکر از غلامرضا فلاحی و همکاران برای برگزاری مناسب و گرامیداشت یادبود و استقبال خانواده شهید حسینی در خصوص امور شاهد دانشگاه بحث و تبادل نظر کردند.

سید حسن هاشمی در این نشست اظهار داشت: عزت خادم الشهدا گوهر گرانبهایی است که سال هاست مورد استفاده قرار می گیرد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند درخشان است.

افتخار خادم الشهدایی برای دانشگاه آزاد اسلامی گوهر گرانبهایی است

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی نیز در این نشست جشن باشکوه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و استقبال خانواده شهید حسینی بیان کرد: گرانقدر مادر این شهید با رضایت کامل این استان را ترک کرد.

غلامرضا فلاحی افزود: نامگذاری خیابان ها، برگزاری یادواره ها و یادواره ها یادآور حفظ آثار شهدا و ماندن در صحنه است.

جواد علیزاده مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد خراسان جنوبی نیز در این دیدار به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و توضیح داد: ضرب و شتم و این یادواره ها و بزرگداشت ها را برای رساندن پیام شهدا به گوش سنگین ما زده اند. .

به گزارش آنا، در پایان این دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اهدای لوح سپاس از مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی و همکارانش تقدیر کرد. .

انتهای پیام/4103/4062/