ورزشی

الهامی: رحمتی بگوید خارجی‌هایش را از کجا گرفته/ ناشناخته بودن به دادمان رسید

سرمربی هواداران از بازیکنان خارجی آلومینیوم اراک تمجید کرد.

به گزارش گیلونا، ساکت الهامی سرمربی هوادار پس از برد یک بر صفر تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته اول لیگ برتر گفت: به مهدی رحمتی به خاطر داشتن تیم خوب تبریک می گویم و شگفت زده شدم. آنها بازیکنان خارجی خوبی داشتند و او نشان داده که فکر خوبی دارد و بازیکنان خارجی اش در ایران بی نظیر هستند. هیچ تیم خارجی آلومینیوم ندارد. ناشناس تیم ما به سراغ ما آمد.

وی ادامه داد: خوب شروع کردیم و گل زدیم. بعد از آن بازی متعادل شد. در نیمه دوم می خواستند زودتر گل بزنند تا گل دوم را هم بزنند. این باعث شد آنها خستگی ناپذیر فوتبال بازی کنند و ما نیز ابزار دفاعی آنها را در اختیار داشتیم. آنها در 20 دقیقه آخر فشار زیادی آوردند اما در اراک 3 امتیاز ارزشمند گرفتیم. دست تک تک بازیکنانم را می بوسم. وقتی گل زدیم، نیمکت مان بیشتر از داخل زمین خوشحال بود و این باعث خوشحالی من است. آلومینیوم مطمئنا جایگاه بهتری نسبت به فصل قبل خواهد داشت.

الهامی درباره داوری گفت: داوری خوب بود و مشکلی نداشت و صحنه خاصی در بازی وجود نداشت.

سرمربی هوادار درباره پاس های متعدد تیمش قبل از گلزنی و استفاده از اشتباهات حریف گفت: بازی به بازی در حال پیشرفت هستیم و ترکیب باکیفیتی داریم. بازیکنانی که من در تراکتور و نساجی داشتم سنگ تمام گذاشته اند و امسال هم همین طور است. فیروز کریمی به من گفت امسال جام را نگیر و دلم می خواهد بشنوم! او معلم من است و من خیلی مدیون او هستم و درس های زیادی آموخته ام. می خواهم به کادر فنی حریف تبریک بگویم که خیلی خوب فشار آوردند و یک بازی عالی ارائه کردند. در قطر با استقلال یا با تیم ملی عمان بازی دوستانه داشتیم، هیچ کدام آنقدر به ما فشار نیاوردند. به رحمت مریزاد برای جذب این بازیکنان خارجی می گویم. از او می پرسم از کجا خریده تا ما هم آنها را جذب کنیم.

الهامی درباره غیبت هواداران گفت: اراک در حال تبدیل شدن به قطب فوتبال و ابزار یک تیم حرفه ای است. اراک تماشاگران حرفه ای و خوبی دارد که در فینال به آزادی باخت اما آلومینیوم را تشویق کرد، باید حواستان باشد. شاید از حرفی که پارسال زدم عصبانی باشند، اما یکی یکی از آنها عذرخواهی می کنم. اگر مشخص نیست از اراکی عذرخواهی می کنم.

سرمربی هواداران در پایان درباره احتمال جذب بازیکن تا پایان نقل و انتقالات گفت – فکر نمی کنم مگر رحمتی بازیکن خارجی خوب معرفی کند!

انتهای پیام