ورزشی

انتظارات را برآورده کردیم/ سپاهان شایسته پیروزی بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سروش رفیعی شنبه شب پس از برتری 2 بر صفر سپاهان مقابل فولاد خوزستان در هفته چهاردهم لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت: فولاد خوزستان تیم دوست داشتنی و قابل احترامی است که خاطرات خوبی با او دارم. آیا می گویم خسته نیستم بازی سختی انجام دادیم اما با تمام احترامی که برای فولاد قائلم، سپاهان شایسته پیروزی در این دیدار بود و در یک بازی سخت و مهم پیروز شدیم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: در مسابقات لیگ فراز و نشیب هایی وجود دارد به عنوان مثال در برخی مسابقات حق خود را ضایع نکرده ایم و در چندین بازی متوالی امتیاز از دست داده ایم. با این حال، من معتقدم بازگشت به شرایط مناسب بسیار ارزشمند است، به خصوص زمانی که توانسته باشیم روحیه خود را حفظ کنیم. از سپاهان هم همین انتظار بود و توانستیم انتظارات را برآورده کنیم.

وی افزود: فوتبال خوبی ارائه دادیم، حتی در روزهایی که شکست خوردیم، خوب بازی کردیم و نمایش های خوبی از خود به نمایش گذاشتیم، در بازی هایی که شکست خوردیم، سعی کردیم کار ترکیبی انجام دهیم و تاکتیک هایمان را به خوبی در زمین پیاده کنیم.

رفیعی گفت برادر: خوشحالم که امروز توانستیم خیلی خوب به محوطه جریمه برسیم و فرصت ایجاد کنیم. ما کار تیمی خوبی انجام دادیم و موفق به گلزنی شدیم. وقتی در زمین تمرین می کنید احساس خوشحالی بیشتری می کنید و در نهایت می بینید که منجر به گل یا برد شده است.