ورزشی

برتری امارات در نیمه اول دیدار با فلسطین – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم‌های ملی فوتبال فلسطین و امارات در دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ شامگاه پنج‌شنبه ۲۸ دی در ورزشگاه الجنوب و با قضاوت احمد العلی رو در روی هم رفتند که نیمه اول این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود امارات به پایان رسید.

ترکیب تیم ملی فلسطین: رامی حامد، مصعب البطاط، ترمانینی، محمد صالح، کامیلو سالدانا، تامر صیام، اودای خروب، رشید، ابو واردا، ال قنبر و عدی دباغ

ترکیب تیم ملی امارات: خلید عیسی، ایدریس، عبدالعزیز، خلیفه مبارک الحمدی (اخراج در دقیقه ۳۷)، الدهنهانی، رامادان، رشید، لیما (۴۰- هاشمی)، احمد صالح، کاندو و سلطان عدیل

بازی آرام دو تیم در شروع نیمه اول

تا ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی، بازیکنان دو تیم بازی محتاطانه در دستورکار داشتند و بیشتر به دنبال حفظ توپ و در جریان انداختن آن بین بازیکنان خودی بودند.

اشتباه بازیکنان فلسطین و گل اول برای امارات

در دقیقه ۲۳ و روی اشتباه بازیکنان فلسطین در میانه‌های زمین توپ به علی صالح رسید و او توپ را به محوطه جریمه فلسطین ارسال کرد که سلطان عدیل توانست از جاگیری نامناسب مدافعان فلسطین نهایت استفاده را کرد و با ضربه سر زیبا گل اول بازی را برای امارات به ثمر رساند.

مهار عیسی مانع از گلزنی بازیکن فلسطین

در دقیقه ۳۲ برای بازیکنان فلسطین کرنر شکل گرفت که توپ به محوطه جریمه امارات ارسال شد که با دفع مدافع این تیم همراه شد و در برگشت شوت عدی خاروب را خلید عیسی به خوبی مهار کرد.

اخراج مدافع امارات و پنالتی برای فلسطین

بازیکنان فلسطین حمله را به سمت دروازه امارات شکل دادند که خلیفه مبارک الحمدی، عدی دباغ مهاجم فلسطین را در محوطه جریمه سرنگون کرد و داور پس از بازبینی صحنه توسط کمک داور ویدئویی VAR برای فلسطین پنالتی اعلام و مدافع امارات را اخراج کرد و تامر صیام پشت توپ قرار گرفت که خلید عیسی با یک واکنش زیبا آن را مهار کرد تا حساب کار همچنان یک بر صفر به سود تیم امارات باقی بماند.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.