ورزشی

برگزاری رویدادهای ورزشی نیروهای مسلح در هفته دفاع مقدس

به گزارش شفاف و به نقل از روابط عمومی نیروهای مسلح ، امیر سرتیپ دوم امیر جمشید فولادی ، رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح ، در مورد برنامه های این نهاد در هفته دفاع مقدس گفت: وی در نظر داشت که سال اعلامیه هایی در مورد اجرای این برنامه ها در بخش های مختلف داده شده است. برنامه ها در اولین روز هفته مقدس دفاع با کنفرانس کوهنوردی در کلکچال و بازدید از تپه نورالشهدا آغاز می شود.

وی ادامه داد: فردا نیز مسابقات پینگ پنگ برای بازنشستگان و جانبازان برگزار می شود. همانطور که گفتم همه برنامه های هفته دفاع مقدس در سطح کشور است و نهادهای مربوطه باید گزارشی از اجرای این برنامه ها ارائه دهند.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح افزود: روز پنجشنبه با شهدا میثاق می شود که مقامات و افراد مختلف با حضور در مزار شهدا ضمن اهدای گل با آرمان های شهدای گرانقدر پیمان می بندند. . “پنج مسابقه دریایی مرتبط با مسابقات جهانی سیسمونی در نوشهر برگزار می شود. این مسابقات به صورت آنلاین است و در پایان مسابقه ، فیلم مورد نظر به سازمان جهانی ارسال می شود تا سرانجام کشور شاخص را ارائه دهد. باید شخصاً باشد ، اما به دلیل محدودیت های عروق ویروس کرونا ، آنلاین خواهد بود.

امیر فولادی گفت: مسابقات دو و میدانی در تمام پادگان های کشور برای سربازان عزیز ، مسابقات طناب کشی و دارت برای فرزندان کارکنان ، مسابقات فضای مجازی برای خانواده ها ، تیراندازی برای کارکنان پایور ، کلاس های آمادگی جسمانی و صعود از دیگر برنامه های مربوط به هفته مبارک است. دفاع. به علاوه بر این ، برنامه صعود به یکی از بلندترین قله های هر استان باید توسط نیروهای مسلح کشور انجام شود.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح در راهپیمایی نمادین اربعین در 26 اکتبر که در چندین شهر برگزار می شود شرکت می کنند ، افزود: همچنین یک همایش ورزشی باستانی داریم که با هماهنگی فدراسیون ورزش های زورخانه ای برگزار می شود.

در پایان امیر فولادی گفت: جدیدترین برنامه مربوط به هفته دفاع مقدس ، مراسم “شب یاد” را به افتخار پیشگامان این عرصه ، برنامه ریزی شده برای 7 اکتبر برگزار می کند.