ورزشی

تلاش بازیکن سابق استقلال برای بازگشت به جمع آبی‌ها

به گزارش خبرگزاری گیلونا؛ یکی از بازیکنانی که مد نظر جواد نکونام برای نقل و انتقالات زمستانی قرار گرفته، فرشید باقری است. هافبک باتجربه مس رفسنجان که در گذشته نیز دو فصل برای آبی‌پوشان بازی کرد و حالا در حالی که تجربه بیشتری نسبت به آن دوران به دست آورده، بار دیگر مد نظر استقلال قرار گرفته است.

بهرنقل از ورزش سه، نکونام که خودش جزو هافبک های تدافعی برتر تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود، حالا برای این پست دست روی بازیکنی گذاشته که نیم فصل اول خوبی را در مس رفسنجان سپری کرد.

باقری بعد از دریافت پیشنهاد استقلال، با مسئولان مس رفسنجان برای دریافت رضایتنامه وارد مذاکره شد ، اما نتوانست رضایت آنها را جلب کند. بعد از تغییرات روی نیمکت مربیگری مس و حضور سعید دقیقی به عنوان سرمربی حالا بار دیگر باقری برای دریافت رضایت‌نامه خود اقدام کرده و به دنبال جدایی است.

هافبک مسی‌ها تاکنون موفق به دریافت رضایت مسئولان باشگاه نارنجی‌پوش لیگ برتر نشده اما تلاش‌های او ادامه دارد. درباره باقری گفته می‌شود که او به غیر از استقلال از یک تیم مطرح دیگر نیز پیشنهاد دارد، اما مساله اصلی برای انتقال این بازیکن دریافت رضایتنامه از مس رفسنجان است.

مذاکرات این هافبک باتجربه با مدیران باشگاه مس رفسنجان ادامه دارد و باید دید طی روزهای آینده آیا باقری می‌تواند رضایت آنها را جلب کند یا خیر.

۲۵۸ ۲۵۸

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.