ورزشی

جایگزینی برای اسکوچیچ در دستور کار هیات رئیسه نیست

به گزارش خبرگزاری گیلونا؛ احسان اصولی درباره روند بلیت فروشی بازی ایران و لبنان گفت: در آخرین ساعات روز گذشته دوستان برای تماشای بازی ایران و کره جنوبی برای تماشاگران جمع شدند و این موضوع را به ما اطلاع دادند. من بلافاصله از این مشکل اطلاع دادم. فروش بلیت به صورت 100% الکترونیکی و آنلاین است و ما بلیط را به صورت حضوری یا حضوری نمی فروشیم.

وی گفت: Football.ticket.ir سامانه ای است که بلیت فروشی از فردا آغاز می شود. البته با توجه به اینکه دوستان فن در حال کار بر روی زمان شروع فروش بلیط هستند، ما هم اعلام خواهیم کرد. عزیزان این روزها از اقصی نقاط کشور در مشهد حضور دارند و طبق اعلام دفتر استانداری مشهد هم اکنون حدود پنج میلیون نفر زائر مشهد هستند.

سخنگوی فدرالچو گفت: حضور هواداران در ورزشگاه را تنها از طریق فروش بلیت الکترونیکی می پذیریم و راه دیگری برای ورود به ورزشگاه امام رضا (ع) وجود ندارد. برای حضور تماشاگران یک سوم ظرفیت ورزشگاه از سوی ستاد ملی مقابل تاج تایید شد. لطفا هم شهروندان مشهدی و هم هموطنانمان بدون بلیط پشت ورزشگاه نیایند. اگر می توانستند از این سیستم بلیت بخرند وگرنه در خانه می ماندند و بازی را تماشا می کردند تا ازدحام در ورزشگاه نباشد.

اصولی در خصوص ساعات باز شدن درهای ورزشگاه گفت: این دیدار از ساعت 16 آغاز می شود و طبق جلسه ای که امروز در فرمانداری داشتیم، پلیس 2 ساعت زودتر آماده پذیرایی از هواداران است.

وی درباره حمایت هیئت مدیره فدراسیون فوتبال از دراگان اسکوچیچ گفت: همانطور که قبلاً گفتم فدراسیون، اعضای هیئت مدیره و میرشاد ماجدی از سرمربی تیم ملی حمایت می کنند و ما به حمایت قاطعانه از اسکوچیچ ادامه خواهیم داد. مجموعه نتایج به دست آمده میانگین قابل قبولی از نمرات است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با برنامه نوروزی فوتبال درباره گزینه های مختلف برای جایگزینی اسکوچیچ گفت: هیچ کدام از این افراد در هیات 8 نفره فدراسیون مطرح نشده و این موضوع در دستور کار نیست.

برای دانستن بیشتر

251254