ورزشی

حدادی، دست نیافتنی‌ شد! – گیلونا

به گزارش خبرگزاری گیلونا، اسطوره بسکتبال ایران و آسیا که هشتمین حضور خود در جام ملت های آسیا را تجربه می کند و رکورددار این رشته است، با 11 امتیاز در دیدار مقابل سوریه (در این رقابت ها 20 ریباند داشت). ) به یک رکورد مثبت.او با کسب 800 امتیاز در جام ملت های آسیا آمار فک و فک را به ثبت رساند که مورد توجه فدراسیون جهانی (فیبا) نیز قرار گرفت.

حدادی دست نیافتنی شده!

حامد حدادی در گفت و گو با فیبا گفت: دوره هشتم من است، واقعا نمی دانستم، افتخار می کنم که برای کشورم بازی می کنم، هر وقت کشورم مرا بخواهد می آیم و برای مردمم در خانه بازی می کنم. و من فقط می خواهم آنها را خوشحال کنم … شخصاً دوست دارم همیشه بازی کنم و در مورد هر تورنمنتی هیجان زده هستم. تمام تلاشم را می کنم تا در هر مسابقه مبارزه کنم و با قدرت 100% وارد بازی شوم. سعی می کنم هم تیمی هایم را به جلو هل بده.تیم تا بتوانند دفاع و حمله بهتری داشته باشند.من کمی پیر هستم و نیاز به بازیکنان جوان دارم که مرا جلو ببرند و کمکم کنند.البته آنها در بازی امروز کمک زیادی به من کردند.

فیبا در این خصوص نوشت: زمانی که با حدادی صحبت می کردیم، خودش هم باور نمی کرد که هشتمین حضورش در جام ملت های آسیا را تجربه کند. سفری طولانی که از تورنمنت 2005 قطر آغاز شد. حدادی با ایران 3 قهرمانی لیگ را به دست آورد. این 8 فصل “

251 251