ورزشی

حضور دانشگاه آزادی‌ها در جمع برترین‌های جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، نخستین همایش ملی تجلیل از معلمان، اساتید و حامیان طرح شاهد با همکاری وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به صورت وبینارهای همزمان در سراسر کشور برگزار شد. دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد امور شهید و امور ایثارگران.


بیشتر بخوانید:

جشنواره های فرهنگی ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول


در مراسم اختتامیه اولین جشنواره ملی شهدای پیشرفت که با حضور سید میرحسین قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران، پیمان آریایی عضو هیئت علمی صنایع غذایی در هیئت آیت اللهی برگزار شد. از دانشگاه آزاد اسلامی آملی تقدیر شد.

این مراسم که در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان های کشور برگزار شد، در استان مرکزی نیز توسط ابوالفضل قلایی، کارشناس امور ایثارگران و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک به عنوان شاهد نمونه تجلیل شد. تندیس و لوح تقدیر.

حضور دانشگاه آزادي در راس جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

در همایش سراسری تجلیل از معلمان، اساتید و حامیان شاهد به 88 حامی برگزیده شاهد از جمله چهار نفر از استان مرکزی جوایزی اهدا شد. استان مرکزی)

به گزارش خبرنگار آنا، فاطمه غفوری کارشناس امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان نیز در سال 1401 به عنوان همکار برگزیده دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب و طی مراسمی با اهدای لوح سپاس از وی تجلیل شد. در این لوح سپاس که به امضای دکتر محمدمهدی ترانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور و شهید والامقام رسید. ایثارگران با تشکر از زحمات شما

حضور دانشگاه آزادي در راس جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت


بیشتر بخوانید:

عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان در سال گذشته


دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان امسال دارای 350 دانشجوی شهید و ایثارگر در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است. این واحد دانشگاهی دارای مرکز ایثار و شهادت است که اعضای کانون از دانشجویان فعال و موفق در سنوات تحصیلی می باشند. در نیمه آخر سال تحصیلی سه دانش آموز شهید و به شهادت رسیدند روز ملی ایثار در استان از افتخاراتشان در عرصه های علمی، فرهنگی و ورزشی تقدیر شده است. سال گذشته مرتضی هدایت زاده دانشجوی حقوق واحد لاهیجان در درگیری با اشرار به شهادت رسید.

اولین همایش ملی تجلیل از معلمان، اساتید و حامیان طرح شاهد در تالار شهید مناقبی فرد یزد به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در یک وبینار به طور همزمان در سراسر کشور و دو منتخب از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد. ایثار) به عنوان استاد و استادیار دانشگاه آزاد اسلامی از بین واحدهای دانشگاهی سراسر کشور انتخاب و جوایزی نائل شد.

حضور دانشگاه آزادي در راس جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

این همایش ملی با حضور حجت الاسلام حسن زارع معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان استان یزد برگزار شد. ایثارگران به عنوان همکار ملی منتخب دانشگاه آزاد یزد تقدیر شد.

حضور دانشگاه آزادي در راس جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

در سخنرانی تجلیل از اساتید، اساتید حوزه و دانشگاه و همکاران طرح شاهد مؤسسات آموزشی توسط جواد علیزاده مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی مورد ستایش قرار گرفت.

حضور دانشگاه آزادي در راس جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

به گزارش آنا از بیرجند، در اولین همایش تجلیل از اساتید، حوزویان و اساتید دانشگاه و حامیان طرح آموزشی که با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونین و جمعی از مسئولان برگزار شد. از استان خراسان جنوبی در اتاق جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران در قالب وبینار از جواد علیزاده رئیس ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی تجلیل و تقدیر شد. با اهدای لوح تقدیر از معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی.

در اولین همایش ملی تجلیل از اساتید، حوزویان و اساتید دانشگاه و حامیان طرح شاهد اصفهان که به صورت همزمان در سراسر کشور و در قالب وبینار برگزار شد، نمایندگان دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان) در این همایش حضور داشتند. پروژه مورد تجلیل قرار گرفتند.

حضور دانشگاه آزادي در راس جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

در این همایش که همزمان با سایر استان ها و با حضور مسئولان کشوری و مدیران استانی در اصفهان و در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، از خدمات همیاران طرح شاهد در دانشگاه ها و مراکز اجتماعی قدردانی شد.مراکز آموزش عالی ، مدارس و حوزه های علمیه.

در این مراسم از 9 مدرس نمونه حوزه و دانشگاه، مدرسین و همکاران طرح شاهد با اهدای لوح و تندیس تجلیل به عمل آمد که از آن جمله می توان به سعید آذربایجانی عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی و رزمنده 8 سال دفاع مقدس و علی باقری اشاره کرد. مدیر بازرگانی شاهد. ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان به چشم می خورد.

حضور دانشگاه آزادي در راس جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

انتخاب هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان به عنوان استاد نمونه و همکار کشور

حضور دانشگاه آزادي در راس جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

در همایش سراسری تجلیل از اساتید و همکاران طرح شاهد که به مناسبت تجلیل از مقام شامخ معلم در اتاق جلسات اداره کل امور ایثارگران و ایثارگران استان کردستان برگزار شد، کریم کریمی زاده رئیس و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان دبیر ستاد شاهد این دانشگاه در سال 1401 به عنوان همکار ملی برگزیده طرح شاهد در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب و با اهدای لوح و تندیس توسط سیدامیر قاضی زاده هاشمی تجلیل شد. معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دکتر مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی. .

ارائه کارشناس شهدا و ایثارگران دانشگاه آزاد تبریز به عنوان همکار نمونه

کارشناس شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به عنوان همکار نمونه و حداکثری اولین همایش ملی تجلیل از مدرسان و اساتید طرح شاهد انتخاب و معرفی شد.

در اولین همایش ملی با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته معلم و استاد اولین همایش ملی با تجلیل از برگزیدگان و معلمان، اساتید و دستیاران برگزیده برگزار شد. از دانشگاه ها و مراکز علمی کشور به همراه کل کشور با اهدای لوح سپاس و تندیس این همایش تجلیل شد.

حضور دانشگاه آزادي در راس جشنواره جايزه ملي شهيد پيشرفت

معصومه حیدرزاده کارشناس امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به عنوان نمونه و مشارکت کننده پیشرو در این همایش کشوری معرفی شد و از حضور مسئولان استانی با اهدای لوح تقدیر و تندیس تجلیل شد. این کنفرانس ملی

انتهای پیام/4078/