ورزشی

حضور داوران لیگ برتری فوتبال در سمینار دانش افزایی مازندران

گیلونا/مازندران سمینار دانش افزایی داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال ایران در بین تعطیلات نیم فصل به میزبانی هیات فوتبال مازندران برگزار شد.

به گزارش گیلونا، در این دوره حدود ۱۱۰ داور و کمک داور لیگ برتر فوتبال ایران با حضور رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال و رییس هیات فوتبال مازندران در شهرک نمک آبرود چالوس در غرب مازندران برگزار شد.

در این دوره همچنین، دانیال مرادی رئیس دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال، رضوی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان چالوس، مسعود مرادی و سفیری مدرسین کلاس دانش افزایی و داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشورحضور داشتند.

این دوره که تا روز سه شنبه، دهم بهمن ماه ادامه دارد، داوران و کمک داوران ضمن انجام تست بدنی و آمادگی جسمانی، مباحث گوناگون داوری را مورد بحث و بررسی قرار خواهند داد.

رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مراسم افتتاحیه این دوره گفت: بسیار خوشحالیم که بعد از سال‌ها دوره دانش افزایی در خارج از تهران و در یک شرایط بسیار مناسب و مطلوب برگزار می‌شود.

حضور داوران لیگ برتری فوتبال در سمینار دانش افزایی مازندران

خداداد افشاریان افزود: قطعا حضور در مازندران زیبا و شهر چالوس و برگزاری سمیناری با این کیفیت و شرایط می‌تواند به داوران ما کمک کند تا با آرامش خاطر بیشتر و تمرکز بهتری به استقبال نیم فصل دوم بروند.

حضور داوران لیگ برتری فوتبال در سمینار دانش افزایی مازندران

رحیم درزی خلردی رییس هیات فوتبال مازندران هم دراین دوره آموزشی در سخنانی گفت، حضور نخبگان داوری کشور در این استان قطعا افتخاری بوده که برای نخستین بار نصیب فوتبال مازندران شده است.

وی ابراز امیدواری کرد، برگزاری این دوره آموزشی ومحیط مناسب آن به داوران وکمک داوران برای انجام بهترین قضاوت‌ها در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور کمک کند.

حضور داوران لیگ برتری فوتبال در سمینار دانش افزایی مازندران

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.