ورزشی

خشم عمانی‌ها از اقدام برانکو؛ او را اخراج کنید!

به گزارش خبرگزاری گیلونا؛ «برانکو را فورا اخراج کنید» این درخواست برخی هواداران فوتبال عمان بعد از دیدار برانکو با مسئولان باشگاه پرسپولیس در دوحه در جریان مسابقات جام ملت های آسیا 2023 است.

بر اساس گزارش سایت الکوره عربی و به نقل از فارس، برانکو در تیم ملی عمان شرایط چندان خوبی را سپری نمی کند با این وجود انتشار تصویری از او با مدیران باشگاه پرسپولیس در قطر خشم هواداران را به همراه داشته و خواهان برکناری اش شدند.

حسن بن حمد السروری، نایب رییس فدراسیون فوتبال عمان درباره درخواست هواداران و جلسه سرمربی کروات با پرسپولیسی ها می گوید که برانکو چندین پیشنهاد دریافت کرده و آنها از «مذاکره اش با باشگاه پرسپولیس در دوحه بی اطلاع» هستند.

برانکو از سال 2015 تا 2019 هدایت پرسپولیس را برعهده داشت و دوران طلایی سرخ پوشان را ثبت کرد. مربی کروات در مدت 4 ساله 7 جام برای پرسپولیسی ها آورد و 3 بار آنها را قهرمان لیگ کرد.

مسئول فدراسیون عمان می گوید که برانکو تا پایان مسابقات جام ملت های آسیا با آنها قرارداد دارد البته «ادامه همکاری اش بستگی به نتایجی که کسب می کند، دارد».

بیشتر بخوانید:

258 258

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.