ورزشی

دانشگاه آزاد به خاطر منافع ملی به مرحله نهایی صعود نکرد/ برخی نشان دادند که پشت ملی‌پوشان نیستند

طبق گزارش ها شفاف آرمین هادی پور درباره ناکامی دانشگاه آزاد در صعود به فینال لیگ تکواندو پس از سال ها سکو زدن گفت: دانشگاه آزاد پرافتخارترین تیم تکواندو ایران است که علاوه بر مسابقات قهرمانی کشور ، چندین قهرمانی در جهان و باشگاه های آسیا را کسب کرده است. ، اما در مسابقات امسال برخی از دلایل نمی توانند از مرحله مقدماتی پیش روند. یکی از دلایل این است که وقتی روز اول پایم را زخمی کردم ، مسئولان تیم دانشگاه آزاد به خاطر منافع ملی به من اجازه بازی ندادند.

وی افزود: من باید از استاد خلیفه و ایمان زاده تشکر کنم که منافع ملی را به نتیجه گرایی ترجیح دادند. من اصرار به بازی داشتم اما کادر تیم دانشگاه آزاد به من اجازه بازی ندادند تا از تشدید مصدومیت جلوگیری کنم. از طرف دیگر ، کسانی که گفتند پشت تیم ملی و پسران المپیک هستند حرکت های بعید انجام دادند. من از کارمندان تیم دانشگاه آزاد برای درک این شرایط تشکر می کنم و حرکت آنها برای من بسیار ارزشمند بوده است. درست است که دانشگاه از گروه خود برخاسته نیست ، اما نشان داده است که در عمل به منافع ملی و در واقع یک تیم دانشگاهی نیز علاقه مند است.

تیم ملی تکواندو در مورد توافق اولیه بین دانشگاه آزاد و تیم های پارسیان البرز پس از مصدومیت برای جایگزینی بازیکن دیگر گفت: پس از مصدومیت من و قبل از شروع مسابقه ، دو تیم توافق کرد که بازیکن دیگری جایگزین من شود. ” این هم اتفاق افتاد و ما پارسیان البرز را در مجموع 5-3 شکست دادیم ، اما متأسفانه تیم دیگری و شخصی که من هرگز در تکواندو ندیده ام با آن مخالفت کردند و نتیجه 4-4 شد. . بسیاری از دوستانی که ادعا می کردند از ملی گرایان حمایت می کنند ، هنگام سقوط ما را تحت فشار قرار دادند و ثابت کردند که هیچ کس از ملی گرایان عقب نیست و ما باید راه خود را ادامه دهیم.

هادی پور خاطرنشان کرد: من 10 سال بازیکن دانشگاه آزاد هستم و این تیم برای من بسیار ارزشمند است و از اینکه تیم صعود نکرده واقعا ناراحت هستم. امیدوارم سال آینده با تیمی بهتر و جوانتر در لیگ باشیم و بار دیگر ثابت کنیم که دانشگاه آزاد پرافتخارترین تیم ایران است.

وی در مورد مصدومیت خود گفت: با ویزیت پزشک تیم ملی مشخص شد که مصدومیت من چیز خاصی نیست و انشاالله طی دو هفته آینده کاملا برطرف می شود.