ورزشی

درهای تیم ملی به روی هندبالیست ها باز است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از فدراسیون هندبال ، مانوئل مونتایا فرناندز، سرمربی تیم ملی هندبال بزرگسالان ایران صبح امروز در عقب نشینی تیم ملی شرکت کرد « او با بازیکنان دیدار و گفتگو کرد.

فرناندز در این مسابقه که حمیدرضا عزتی ، دبیر فدراسیون هندبال نیز حضور داشت ، خطاب به بازیکنان گفت: در حال حاضر 40-45 بازیکن در زمین های تیم های ملی “الف” و “ همه این بازیکنان در بالای هرم هندبال ایران وجود دارند.

“فرصت برای بازیکنان تیم ملی” به شرط حضور در تیم “A” نشان دادن پتانسیل و توانایی های خود. زیرا تیم “الف” هنوز بسته نشده و درهای تیم به روی همه بازیکنان باز است.

سرمربی تیم هندبال بزرگسالان ایران ادامه داد: بازیکنان باید کار خود را زیر نظر مربیان خود به گونه ای ادامه دهند که همیشه در هوشیاری باشند و بتوانند خود را به مربیان نشان دهند.

حمیدرضا عزتی ، دبیر فدراسیون هندبال نیز در این جلسه گفت: “تیم ملی هندبال بزرگسالان” A “و” آنها یکدیگر را تکمیل می کنند و هرکسی که پتانسیل لازم را داشته باشد و در حال آموزش خوب باشد به “A” ملی دعوت می شود و بالعکس.

او گفت: “تیم ملی هندبال باید برای هر بازیکنی اهمیت زیادی داشته باشد.” این تیم از تیم ملی “A” پشتیبانی می کند و فدراسیون دیدگاه مشابهی با هر دو تیم ملی دارد.

دبیر فدراسیون هندبال گفت: تیم های ملی “الف” و “ دو دیدار فردا و جمعه اکاتی آنها نگه خواهند داشت و مطمئناً اگر بازیکنان مهارت خود را در بازی فردا و جمعه نشان دهند ، از دیدگاه مانوئل مونتایا فرناندز دور نمی ماند.

تیم هندبال مردان ایران در این مسابقات شرکت می کند آسیل در ماه فوریه در عربستان برگزار می شود.