ورزشی

ربیعی: برای هماهنگی به زمان کافی نیاز داریم/ توقعات باید به اندازه باشد

مربی مس رفسنجان گفت: مسیر در این باشگاه خوب پیش می رود اما انتظارات باید کافی باشد.

به گزارش گیلونا ، محمد ربیعی پس از پیروزی تیمش در دیدار دوستانه مقابل صنعت نفت گفت: دیروز با فجر و امروز با صنعت نفت بازی کردیم. ما با دو ترکیب مختلف بازی کردیم و پس از عقب نشینی استرس زایی که داشتیم ، طبیعی بود که تیم کمی سنگین بود اما ما هنوز این روند را ادامه می دهیم و به زمان کافی برای هماهنگی نیاز داریم و به تدریج از کار تکنسین ها قدم برمی داریم. ما انجامش میدیم. کار فنی زمان می برد و به موقع انجام می شود.

وی ادامه داد: بازی امروز بسیار قوی و جدی بود و به نظر یک بازی دوستانه نبود. از صنعت نفت تشکر کنیم و خدا را شکر به خاطر منصوریان و کادرش. هدف ما از لیگ برتر در سال اول حفظ تیم بود. در لیگ ، برای دومین سال کسب رتبه تک رقمی و برای سال سوم بازی در مجموع شش تیم. تحقق این برنامه ها بسیار سنگین است. تا حدی می توان به آن دست یافت ، اما رسیدن به شش تیم برتر زمان می برد.

مربی مس رفستجان افزود: هدف امسال ثبات باشگاه و حضور در مجموع هشت تیم است ، اما تا آنجا که می توانیم رتبه خود را ارتقا دهیم ، از نظر کیفیت رشد کرده ایم و خوب کار کرده ایم. “پیشرفت.” تیمی که وارد لیگ برتر می شود به زمان نیاز دارد تا بتواند در بین باتجربه ترین تیم ها قرار بگیرد. من با این تیم کار خود را شروع کرده ام و هر سال سطح پیشرفت را می بینیم و این واضح است. اگر می خواهید به یک تیم بالاتر برسید سطح ، شما باید در تمام ابعاد به این سطح برسید.

وی افزود: “ما باید به اندازه این تیم انتظار داشته باشیم زیرا هنوز از نظر سخت افزاری و ورزشگاه مشکل داریم. ما سعی کرده ایم میانگین سنی را نسبت به سال گذشته کاهش دهیم و از بازیکنان جوان استفاده کرده ایم. راه درستی وجود دارد. ، اما انتظارات باید برآورده شود طی دو سال گذشته مس رفسنجان و من آنچه را که باید ثابت کنیم انجام دادیم.

وی در واکنش به انتقاد از به کارگیری دو بازیکن عمانی گفت: شنیده ام که بازیکن عمانی به فوتبال ما کمک می کند. بازیکنانی از کشورهای آسیایی را می بینیم که در لیگ برتر انگلیس بازی می کنند. سوال من این است: چه چیزی به این کشورها کمک می کند؟ باید پشت هر کلمه منطقی وجود داشته باشد. دو بازیکن ملی با رکورد ملی وجود دارد. یکی سهمیه زیر 23 سال و دیگری کاپیتان تیم ملی عمان است. ما سه بحث داشتیم. شرایط و ضوابط را داشتیم. مشکل دوم مسئله کیفیت است و مشکل سوم این است که ما در بحثی که در ایران داشتیم ، نگهدارنده فضا را با مبالغی دنبال کرده ایم که حقوق دروازه بان خارجی ما نصف مبلغ یک دروازه بان متوسط ​​ایرانی است.

ربیعی ادامه داد: من برنامه ساختن تیمم را دنبال می کنم. ما پنج بازیکن در زمینه تیم ملی داشتیم و در زمینه بازیکن سازی پیشرفت می کنیم. امیدوارم آنها برای تیم ها مثمر ثمر باشند. من عملکرد این بازیکنان مقابل ژاپن و عربستان را دیده ام و آخرین درخواست برانکو را دریافت کرده ام. من فکر می کنم آنها با توجه به هزینه می توانند برای ما کار کنند.

مربی مس رفسنجان در پاسخ به میزبانی کدام استادیوم گفت: این حق مردم رفسنجان است که در شهر خود میزبانی کنند. ما این مشکل را دنبال می کنیم. مدیریت باشگاه در مورد این موضوع اظهار نظر خواهد کرد.

انتهای پیام