ورزشی

عکس| زیر چشم ستاره رئال بادمجان سبز شد!

به گزارش خبرگزاری گیلونا؛ بازی رئال مادرید و سویا حواشی زیادی به همراه داشت، ایسیدرو دیاز ده مرا داور اصلی این بازی در نیمه اول با عملکردش حسابی جنجال آفرید. در حقیقت رئالی ها به مردود شدن گل لوکاس وازکز به علت خطای ناچو در میانه زمین معترض بودند و این تصمیم را اشتباه می دانستند و دقایقی بعد از آن نیز، داور به ضربه آرنج اوکامپوس مهاجم ارژانتینی سویا به صورت لوکاس وازکز توجهی نکرد.

معمولا در فوتبال به برخوردهای آرنج به صورت، توجه ویژه ای می شود و رئالی ها معتقد بودند که اوکامپوس باید به خاطر این حرکت، از زمین اخراج شود اما دیاز ده مرا توجهی نداشت و تنبیهی برای مهاجم سویا در نظر نگرفت.

ده مرا در نیمه دوم بازی رئال مادرید و سویا به علت مصدومیت از زمین خارج شد و جای خود را به داور چهارم داد که هواداران رئال مادرید با کنایه به پرونده پرداخت های مالی بارسلونا به انریکز نگریرا نایب رییس سابق کمیته داوران شعار می دادند:”نگریرا بیا تو!”

عکس| زیر چشم ستاره رئال بادمجان سبز شد!

در پایان بازی رئال مادرید و سویا، لوکاس وازکز تصویری از صورتش منتشر کرد تا نشان بدهد که ضربه اوکامپوس باعث کبودی چشمش شده هر چند که داور بازی این صحنه را چندان جدی نگرفت!

257 251

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.