ورزشی

فعالیت ۶۵هزار جانباز و معلول کشور در ۱۲رشته ورزشی

گیلونا/ گلستان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان ایران گفت: 65 هزار زن و مرد در 12 رشته ورزشی زیر نظر فدراسیون جانبازان و معلولان فعالیت می کنند.

سید محمد شروین اسبقیان عصر امروز (یکشنبه 10 آبان 1401) در جلسه مجمع عمومی شورای امور جانبازان و معلولین استان گلستان که در اتاق جلسات معاونت امور جوانان اداره کل برگزار شد، گفت: ورزش و جوانان استان گلستان: در این جلسه عملکرد یکساله شورای جانبازان و معلولان استان گلستان بررسی و برنامه های آتی این شورا برای تصویب در مجمع تشریح می شود.

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان جمهوری اسلامی ایران تمامی برنامه های فدراسیون را بر اساس برنامه از پیش تدوین شده در حال اجرا دانست و ادامه داد: تمامی اردوها با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان های مختلف برگزار می شود. .

وی با بیان اینکه رشته تیم های ملی دو و میدانی «مردان در خوزستان و بانوان در تهران» و تیراندازی در «تهران» برگزار می شود، افزود: تیم ملی والیبال در جلسه 19 آبان ماه 1401 برای شرکت در ساعت 1401 عازم بوسنی و هرزگوین می شود. مسابقات جهانی

اسبقیان با اشاره به اینکه تیم ملی بسکتبال در خرداد 1402 با ویلچر به این مسابقات می رود، خاطرنشان کرد: علاوه بر این رشته ها، رشته تیم ملی وزنه برداری نیز برگزار می شود.

وی مهمترین هدف فدراسیون جانبازان و معلولان را حضور قدرتمند در بازی های هانگژو چین عنوان کرد و گفت: از این پس نگاهی متفاوت به بازی های پارالمپیک پاریس 2024 خواهیم داشت تا بتوانیم خود را بهتر از همیشه نشان دهیم

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان کسب 24 مدال رنگی در پارالمپیک توکیو ژاپن را نشان از شایستگی ورزشکاران کشورمان دانست و گفت: برنامه ریزی منسجم و توجه ویژه به گروه های سنی پایه. در این فدراسیون ورزشکاران نابینا، جانباز و معلول به مقام اول مسابقات جوانان بحرین رسید.

وی تعداد ورزشکاران فعال در فدراسیون جانبازان و معلولین را 65 هزار نفر در 12 رشته ورزشی عنوان کرد و افزود: استعداد یابی یکی از عوامل مهم است و بر اساس این مهم تصمیم هیئت رئیسه کشوری پارالمپیک این کمیته به استان ها ابلاغ خواهد شد.

به گزارش گیلونا، نمایندگان ورزشکاران، مربیان و قهرمانان و روسای شوراهای شهر و مسئولین دانشکده های دانشجویی، دانشجویان، بسیج و سایر دست اندرکاران ورزش، جانبازان و معلولان حاضر در جلسه، به ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات پرداختند. راهکارهایی برای افزایش تعامل و همکاری

انتهای پیام