ورزشی

فولاد تیم خطرناکی است/ فوتبال ایران از نظر سخت‌افزاری عقب است

به گزارش شفاف، تیم فوتبال فولاد خوزستان فردا (دوشنبه) از ساعت 17 در یک بازی خانگی میزبان تیم پیکان است. مجتبی حسینی سرمربی تیم پیکان در نشست خبری پیش از بازی امشب گفت: به نظرم بازی مقابل تیم خوب فولاد یکی از سخت ترین کارهاست. شناخت خوبی از تیم فولاد داریم. حریف از نظر فشار و فشار روی حریفان یکی از بهترین تیم های ایران است. تیم فولاد در این موضوع واقعا خطرناک است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه چند سالی است بازیکنان تیم فولاد در کنار هم بازی می کنند و هماهنگی خوبی دارند، فکر می کنم بازی با فولاد یکی از سخت ترین بازی های ما در این فصل باشد. بازیکنان ما باید بدانند که در این دیدار حق اشتباه ندارند چرا که فولاد تیم واقعا خطرناک است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سوال که با توجه به همسایگی تیم شما و فولاد در جدول رده بندی، این مشکل می تواند بازی را ظریف تر کند؟ وی افزود: شرایط جدول رده بندی به گونه ای است که فاصله ها نزدیک است و نتیجه این مسابقه می تواند برای ما تعیین کننده باشد تا بتوانیم به منطقه امن برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که از آنجایی که پیکان نشان داده هر بار که زمین بازی خوب است، بازی بهتری از خود به نمایش گذاشته است، در بازی فردا چقدر به شما کمک خواهد کرد؟ گفت: بله، از این بابت خیلی خوشحالم. امیدوارم روزی برسد که تیم های ما ورزشگاه های باکیفیتی مثل ورزشگاه فولاد داشته باشند. فوتبال از نظر سخت افزاری عقب افتاده است و اگر به جایی برسیم که تیم های ما از نظر سخت افزاری و امکانات به سطح حرفه ای برسند، فکر می کنم فوتبال ما خیلی پیشرفت خواهد کرد.

وی همچنین درباره غیبت تیمش در دیدار مقابل فولاد گفت: متاسفانه جواد آزاده را برای این دیدار در اختیار نداریم.

حسینی در پایان گفت: امیدوارم فردا داور بی نقصی داشته باشیم زیرا هر دو تیم فوتبال در حال بازی هستند و بالاخره شاهد فوتبال خوبی خواهیم بود.