ورزشی

قرارداد مدافع یونایتد فسخ شد

آفتاب‌‌نیوز :

 تاتنهام امروز با بیانیه‌ای کوتاه خبر بازگشت رگیلون را تایید کرد: «سرخیو رگیلون پس از حضور قرضی خود در منچستریونایتد به باشگاه بازگشت.»

این مدافع چپ ۲۷ ساله، ۱۲ بازی برای شیاطین سرخ انجام داد. یونایتد در قرارداد قرضی رگیلون یک بند گنجانده بود که بر اساس آن، می‌توانست با این بازیکن فسخ کند.

منچستریونایتد مدافع چپ ۲۷ ساله اسپانیایی را برای پر کردن جای خالی لوک شاو و تایرل مالاسیای مصدوم انتخاب کرده بود، اما گزینه پس دادن این بازیکن به تاتنهام را امروز فعال کرد. او ۶۵۳ دقیقه در لیگ برتر برای شیاطین سرخ بازی کرد.

رگیلون که در مدت حضورش در اولدترافورد از ناحیه همسترینگ آسیب دید، ۹ در بازی لیگ برتر، ۲ بازی در لیگ قهرمانان اروپا و یک بازی در جام اتحادیه به میدان رفت. رگیلون محصول آکادمی رئال مادرید است و سابقه بازی برای سویا و اتلتیکو را هم دارد. او تنها در سویا روز‌های خوبی را پشت سر گذاشت.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.