ورزشی

لهستانی‌ها از ایران ترس دارند

ملکی سرخی: لهستانی ها از ایران می ترسند

مدافع میانی تیم ملی والیبال با اشاره به حواشی ایجاد شده توسط بازیکنان لهستان برای بازی با تیم ایران، گفت: به نظر می رسد بازیکنان لهستان از بازی با ایران می ترسند.

به گزارش خبرگزاری گیلونا، محراب ملکیسرخی پس از اولین تمرین تیم ملی در سالن اصلی این مسابقات افزود: اولین حضورم را در لیگ ملت ها دارم و تجربه بسیار خوبی است. خودم.

وی با تاکید بر اینکه همه بازیکنان تیم ایران دوست و حامی هستند، گفت: حس خوبی از حضور در این مسابقات با این بازیکنان دارم. در تیم ملی همگی از فعل خواستن در تمرین استفاده کردند و ما به نتیجه بازی با لهستان خیلی مطمئن هستیم.

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران به حواشی ایجاد شده توسط لهستانی ها برای دیدار با ایران اشاره کرد و گفت: این نشان می دهد که بازیکنان این تیم از بازی با ایران می ترسند و بازی را بسیار ظریف کرده است.

وی تاکید کرد: تیم ایران در مرحله مقدماتی مانند بازی قبل بدون استرس وارد زمین می شود و امیدوارم در این دیدار نیز پیروز شویم.

ملکی در پایان از حمایت مردم ایران از تیم ملی والیبال تشکر کرد و گفت: بازیکنان از مردم خوب ایران انرژی زیادی می گیرند و واقعا آنها را دوست دارند.

مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال فردا (چهارشنبه 29 تیرماه) با دیدار تیم های آمریکا و برزیل در مرحله یک چهارم نهایی از ساعت 20:30 در شهر بولونیا آغاز می شود.

روز پنجشنبه 30 تیرماه ساعت 23:30 تیم ملی والیبال ایران نیز به مصاف لهستان خواهد رفت.

انتهای پیام