ورزشی

لیست کامل یحیی گل محمدی لو رفت

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پس از بازی با پیکان و ثبت قهرمانی پرسپولیس ، لیست بازیکنان مورد نظر خود برای فصل آینده را در اختیار مدیران باشگاه قرار داده است تا زمینه عقد قرارداد با آنها فراهم شود.

در همین راستا شنیده ایم که یحیی گل محمدی اسامی 6 بازیکن زیر را برای خرید در پنجره نقل و انتقالات تابستانی در اختیار باشگاه قرار داده است و اسامی و توضیحات لازم در مورد این بازیکنان به شرح زیر است:

علی نعمتی ؛ او هنوز با پدیده قرارداد دارد!

مدافع چپ پدیده مشهد در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته اولین انتخاب یحیی گل محمدی برای پرسپولیس بود. او تمام تلاش خود را کرد تا به مربی مورد علاقه اش بپیوندد ، اما باشگاه مشهدی با این موضوع مخالفت کرد. این مدافع قدرت و سرعت در مشهد باقی ماند و اکنون بار دیگر مورد توجه یحیی گل محمدی قرار گرفته است. مطمئناً علی نعمتی هنوز با پدیده مشهد قرارداد دارد اما مانند فرشاد فرجی باید از این تیم رضایت بگیرد و بازیکن پرسپولیس شود. علی نعمتی جانشین محمدحسین کنعانی زادگان که در حال حاضر در ترکیه است با تیم قطری خود الاهلی می شود. در این میان گفته می شود مهدی رحمتی هنوز با جدایی از پدیده بهترین مدافع تیمش مخالف است و باید منتظر ماند و دید که داستان نهایی این داستان به کجا خواهد انجامید.

علی ابراهیمی ؛ کتاب علی نعمتی!

دومین مدافع لیست خرید یحیی گل محمدی ، علی ابراهیمی است. کاپیتان سیرجان گل گهر سال گذشته توسط تراکتورسازی مشاهده شد اما او در آخرین لحظه در این تیم ماند و به تبریز نرفت. کاپیتان گل گهر دیروز به تهران آمد و قرارداد داخلی خود را با پرسپولیس امضا کرد.

رضا اسدی ؛ کلید فرانسه برای قهرمانی بیست و یکم

رضا اسدی هافبک ایرانی که در پایان فصل گذشته راهی لیگ بلژیک و سن پلتن شد ، با مسئولان باشگاه برای فسخ قراردادش به توافق رسیده است. اسدی که سال گذشته پس از قهرمانی در جام حذفی با تراکتورسازی تصمیم گرفت این تیم را ترک کند و راهی سن پل ولنت اتریش شد ، پس از پیوستن به این باشگاه تصمیم گرفت یک فصل را ترک کند و برای فسخ قراردادش به توافق قطعی رسید. رضا اسدی هنوز گزینه منتخب یحیی گل محمدی در فصل نقل و انتقالات است و جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری نیز دو جلسه با مدیر برنامه های وی درباره حضور او در پرسپولیس برگزار کردند. سرمربی پرسپولیس او را برای دو پست دفاع میانی و هافبک دفاعی می خواهد و اسدی که به عنوان بازیکن آزاد در نظر گرفته می شود ، می تواند یک آچار جدید باشد. با این حال ، این هافبک قدرتمند با پیشنهادات خوبی از دو باشگاه صنعتی و یک تیم محبوب دیگر روبرو شده است. اسدی می خواهد پرسپولیسی شود اما رقمی که تیم های صنعتی ارائه می دهند 3 برابر پرسپولیس است!

علی علیزاده ؛ اگر اسدی پرسپولیسی نشود!

گزینه اول یحیی گل محمدی در خط میانی رضا اسدی است که قد بلندی دارد و می تواند هم در پست دفاع و هم در خط هافبک بازی کند. اما اگر به هر دلیلی پرسپولیس نتواند با رضا اسدی به توافق برسد یا این بازیکن به یکی از بهترین پیشنهادات وی پاسخ مثبت دهد ، مذاکرات جدی تری با هافبک دفاعی سیرجان گل گهر آغاز می شود. علی علیزاده یکی از موفق ترین هافبک های دفاعی لیگ بیستم بود که اکنون مورد توجه یحیی گل محمدی است. ممکن است این س ariseال پیش بیاید که پرسپولیس در حال حاضر میلاد سرلک دارد و انتظار می رود احمد نوراللهی و کمال کامیابی نیا نیز قرارداد خود را تمدید کنند ، پس چرا او هدف محمدی علیزاده را می خواهد؟

کمال کامیابی نیا پیر شده و دچار مصدومیت طولانی در مسابقات قهرمانی شده است. بنابراین ، یحیی گل محمدی با فرض تمدید موفقیت نیا و نوراللهی ، به دلایل ذکر شده درخواست به خدمت گرفتن یک هافبک دفاعی را کرد.

سجاد شهباززاده؛ آقای گلی جایگزین مقانلو شود!

به نظر می رسد یحیی گل محمدی مانند مدیران باشگاه پرسپولیس امید خود را برای ادامه شهریار مقانلو در این تیم از دست داده است. گفته می شود این مهاجم برجسته بیشتر از پرسپولیس به سپاهان نزدیک است زیرا مدافع عنوان قهرمانی نمی تواند مبلغ 500000 یورو درخواست شده سانتا کلارا را تامین کند. سجاد شهباززاده مهاجم 32 ساله سپاهان توانست با زدن 20 گل عنوان آقای گلی لیگ بیستم را به دست آورد و یحیی گل محمدی نیز علاقه زیادی به سبک بازی او دارد. قرارداد این مهاجم با سپاهان نیز با تجربه به پایان رسیده است و او می تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که می خواهد برود. شاید تنها مانع پرسپولیسی شدن سجاد شهباززاده سابقه مستقل او باشد. اما در سال گذشته بازیکنانی مانند محمد نادری یا آرمان رمضانی با رفتن به استقلال به نوعی این تابو را شکستند و …

با این حال ، گزارش شده است که یحیی گل محمدی اصرار دارد سجاد شهباززاده را بخرد تا بتواند رکورد گلزنی تیمش را در فصل آینده از لیگ بیستم بالاتر ببرد.

حامد پاکدل؛ مهاجمی که عاشق قرمز است

پرسپولیس با تنها یک شکست مقابل آلومینیوم اراک قهرمان بیستم شد. شاگردان یحیی گل محمدی به تیم میزبان باختند و در نتیجه 2 بریک در اراک شکست خوردند اما پس از آن هیچ باختی مشاهده نکردند. تیم آلومینیوم اراک که در نیمه اول بازی مقابل پرسپولیس با گل شاهین توکلی یک بر یک حساب کرده بود و به گل کمال کامیابی نیا پاسخ داد ، در دقیقه 30 بازی گل دوم را به ثمر رساند. حامد پاکدل دروازه امید سینگ را به عنوان اولین گل با ضربه سر مطمئن باز کرد تا دومین گلزن تیمش در این دیدار شود. پاکدل در اقدامی عجیب ترجیح داد خوشحال نباشد و فقط شادی هم تیمی های خود را بپذیرد. اکنون مشخص شده است که حامد پاکدل که علاقه خاصی به پرسپولیس دارد مورد توجه یحیی گل محمدی قرار گرفته است ، به طوری که در صورت جدایی یا به بن بست رسیدن شهریار مقانلو در مذاکرات با سجاد شهباززاده ، این مهاجم در پیراهن قرمز حضور خواهد داشت.

251 251