ورزشی

ماجرای قرارداد جمشیدی با شهرداری گرگان و شیمیدر

طبق اعلام باشگاه شهرداری گرگان ، محمد جمشیدی قرار است فصل آینده در این تیم بازی کند.

به گزارش گیلونا ، امروز (سه شنبه 6 ژوئیه 1400) باشگاه شیمیدار قم با انتشار پستی در صفحه رسمی خود اعلام کرد که محمد جمشیدی را با عقد قراردادی یک ساله امضا کرده و بازیکن تیم ملی در فصل آینده در قمیس بازی خواهد کرد. .

از طرف دیگر این موضوع توسط باشگاه شهرداری گرگان تکذیب شده است. باشگاه شهرداری گرگان معتقد است که محمد جمشیدی هم در قالب قرارداد فصل قبل و هم در قالب قرارداد فصل جدید با این تیم قرارداد دارد و می تواند این موضوع را ثابت کند. با مدارک لازم

آرش فولادیان ، سخنگوی باشگاه شهرداری گرگان در این باره به گیلونا گفت: “پس از جشن قهرمانی فصل گذشته ، ما در تاریخ 7 اردیبهشت ماه سال 1400 با آقای جمشیدی در قالب قرارداد فصل گذشته قراردادی نوشتیم که به صورت word ارسال شد. فدراسیون “. در همان روز ، ما این قرارداد را با آقای دبیر به عنوان رئیس هیئت مدیره گرگان ثبت کردیم.

و وی افزود: “پس از آن ، بازیکنان به خانه های خود بازگشتند. به نظر می رسد که آقای جمشیدی ، وارد تهران شد ، تصمیم گرفت برای مشکلات شخصی با تیم دیگری کار کند و به همین دلیل با باشگاه Shimider قرارداد داخلی امضا کرد. در قالب از قراردادهای فصل گذشته ، ما نمی دانستیم. به هر حال ، او شیمی تیم قبلی خود بود و آنها حساب داشتند. این قرارداد داخلی در تاریخ 4 مه (پنج روز پس از قرارداد با شهر گرگان) امضا شد.

سخنگوی شهر گرگان ادامه داد: با این وجود پس از دریافت 1400 قالب قرارداد جدید برای فصل جدید از فدراسیون در تاریخ 10 خرداد ، من در 11 ژوئن بار دیگر با آقای جمشیدی قرارداد در قالب فدراسیون (قالب جدید) نوشتم. روز بعد (12 ژوئن) ، ما این قرارداد را در شورا ثبت کردیم. در همان زمان ، آقای جمشیدی فکر نمی کرد که باشگاه Shimider قرارداد داخلی را به عنوان یک قرارداد رسمی اعلام کند. پس از آن ، آن را به عقب نشینی ملی بود تیم و ما دست به دست هم دادیم و امروز شاهد انتشار این خبر از سوی باشگاه شیمیدار بودیم.

وی همچنین در مورد نظر محمد جمشیدی گفت: امروز با او تماس گرفتم و آنها به من گفتند كه من یك بازیکن گرگان هستم و قرارداد داخلی من و انجمن من در قالب فصل جدید با گرگان است.

فولادیان خاطرنشان کرد: جالب اینکه آقای طباطبایی به عنوان رئیس فدراسیون 22 خرداد نامه ای به باشگاه ما ارسال کردند مبنی بر اینکه قراردادهای سال های گذشته برای فصل جدید معتبر نیستند ، بنابراین جمشیدی معامله خاصی با شیمیدار چون قرارداد در همان قالب سال گذشته است و قرارداد او با تیم گرگان در قالب جدید است در حالی که ما قبل از شیمیدر در قالب قبلی با این بازیکن قرارداد بستیم ، اما در قالب جدید نیز قرارداد بستیم 11 ژوئن و 12 ژوئن این قرارداد توسط هیئت مدیره ثبت شد.

به گزارش گیلونا ، طبق ادعای باشگاه شهرداری گرگان و اخبار منتشر شده توسط باشگاه شمیدار قم ، باید منتظر ماند و دید که این موضوع چگونه رقم می خورد!

انتهای پیام