ورزشی

ماجرای پوست موز روی نیمکت استقلال از زبان سرپرست آبی‌ها

بیژن طاهری بازیکن و مربی سابق تیم استقلال در خصوص سه امتیازی شدن فرهاد مجیدی و ادامه برتری استقلال در تبریز و همچنین حواشی مربوط به نیمکت نشینی استقلال و ناراحتی فرهاد مجیدی بیانیه ای صادر کرد. .

بازی در تبریز چطور بود؟

هوا خیلی سرد بود. آنقدر که مغز استخوان از بین می رود. اما بچه ها واقعا زحمت کشیدند و ما با درایت کادر فنی سه امتیاز حساس را به دست آوردیم. شرایط سر میز استقلال به گونه ای است که دیگر حق اشتباه نداریم و خدا را شکر بچه ها در آن هوای سرد سعی کردند به تهران برگردند.

ماجرای پوست موز روی نیمکت تیم شما چه بود؟

من واقعا نمی دونم! من و فرهاد با هم از رختکن پایین آمدیم و به نیمکت که رسیدیم، روی نیمکت تیم پوست موزی دیدیم. البته در آن فاصله بچه ها برای گرم کردن روی زمین بودند و می توانستند روی نیمکت باشند یا عکاسان و اطرافیان احتمالا روی نیمکت نشسته بودند.

آیا ممکن است این پوست موز توسط بازیکنان خودتان کنار گذاشته شود؟ منظور شما از چوب شور و چیزهای دیگر است، نه؟

هرگز! بچه های تیم ما هرگز این کار را نمی کنند.

پس آیا ممکن است فردی بخواهد اینگونه استقلالی ها را مجذوب خود کند یا این پوست موز را به همین منظور روی نیمکت شما گذاشته باشند؟

من هم نمی دانم. از آنجایی که ما به این چیزها اعتقاد نداریم، قطعاً به این مسائل فکر نکرده ایم. ما به قرآن و خدا ایمان داریم و تلاش بچه ها و کادر فنی بزرگترین عوامل استقلال در این فصل است که باعث شد تیم در صدر جدول باشد. قطعا اگر این تلاش های کادر فنی، بازیکنان و مدیریت باشگاه نبود، امروز استقلال در چنین شرایطی قرار نمی گرفت. ما نه تنها کاری به جادو نداریم، بلکه این مسائل را به تیم خود نزدیک می کنیم.

در نشست خبری پایان دو بازی اخیر استقلال، دو سوال خبرنگاران مجیدی را شوکه کرد که اتفاقاً هر دو به سبک بازی تیم شما مرتبط بود. چرا بعضی ها می گویند استقلال صدای خوبی ندارد؟

چون از برد تیم ما ناراحت هستند. آنها چنین سوالاتی می پرسند تا توجه تیم ما را منحرف کنند. هر چند چنین مشکلاتی استقلالی ها را مصمم تر می کند. ما به دنبال قهرمانی هستیم و همه اعضای تیم با این ذهنیت به تمرینات و مسابقات می آیند. واقعاً لازم است خبرنگارانی که چنین سوالاتی می پرسند با خودشان در مورد علت این امر خلوت کنند. نگاهی به آمار استقلالی ها نشان می دهد که چنین انتقادی طبیعی نیست. استقلال در رده بندی نتایجش از همه نظر بهتر است اما کسانی که از نتایج استقلال ناراضی هستند برای ایجاد حاشیه این سوالات را از خود می پرسند.

برای دانستن بیشتر:

258 251