ورزشی

مسی فعلا در پاریس به میدان ‌نمی‌رود

فوق ستاره آرژانتینی از زمان ترک بارسلونا و پیوستن به پاری سن ژرمن تنها 24 دقیقه بازی کرده است. مسی سپس برای تماشای بازنشستگی تیم ملی خود و راه یابی به جام جهانی به آرژانتین رفت و صبح امروز توانست رکورد پله را با بیشترین گلزنی بازیکنان آمریکای جنوبی در رده مردان بشکند.

با این حال ، شروع بازی با تاخیر و بازگشت بازیکنان باعث شد تا مسی و نیمار از فهرست مائوریسیو پوچتینو خارج شوند و سرمربی را مجبور به استفاده از گزینه های جایگزین کند. سرمربی PSG به خبرنگاران گفت: “بازیکنان آمریکای جنوبی مانند لیندرو پارادس ، مسی ، آنخل دی ماریا و نیمار در بازی حضور نخواهند داشت.”

در حالی که تعدادی از ستاره های PSG نمی توانند تیم را در بازی شنبه مقابل کلرمونت همراهی کنند ، انتظار می رود که آنها برای اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان چهارشنبه شب برابر کلاب بروژ به تیم PSG اضافه شوند.

پوچتینو در حال حاضر با غیبت بسیاری از بازیکنان اصلی خود روبرو است که از مصدومیت و همچنین حضور در دوران بازنشستگی تیم ملی رنج می برند. سرخیو راموس ، مارکو وراتی ، کالین داگبا ، خوان برنات ، لاوین کورزاوا و اسماعیل غربی همگی در هفته های اخیر به دلیل مصدومیت بازی نکرده اند. اما خبر خوب برای پوچتینو این است که کیلیان امباپه روز چهارشنبه به تمرین بازگشت و ثابت کرد که مصدومیتش جدی نیست. پوچتینو گفت: “کیلیان در حال حاضر با ما تمرین می کند و فردا خواهیم دید که آیا او در تیم حضور خواهد داشت یا خیر.”

254 251