ورزشی

مشکل هوایی تیم ملی ایران حل شد

فدراسیون فوتبال حل مشکل پرواز تیم ملی ایران از تهران به لبنان و اردن را اعلام کرد و این تیم طبق برنامه 16 آبان تهران را ترک خواهد کرد.

به گزارش گیلونا، فدراسیون فوتبال اعلام کرد مشکل پرواز تیم ملی فوتبال ایران از تهران به بیروت (پایتخت لبنان) و از بیروت به عمان (پایتخت اردن) و سپس بازگشت به ایران پس از ورود وزیر راه و… برنامه ریزی شهری توسعه و مدیرعامل ایران ایر حل شد. .

سخنگوی فدراسیون فوتبال با تشکر از مشاوره و حمایت وزرای راه و شهرسازی، ورزش و جوانان، مدیرعامل ایران ایر و رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پرواز اختصاصی ایران ایر تهران را به مقصد بیروت ترک خواهد کرد. 16 اکتبر. تیم ملی پس از بازی با لبنان با پرواز «خاورمیانه» عازم اردن شد و پس از بازی با سوریه در امان، اردن با پرواز «ایران ایر» ایران را به مقصد تهران ترک کرد.

این در حالی است که تا به امروز فدراسیون فوتبال نتوانسته مجوزهای لازم برای پروازهای خصوصی به دو کشور را بگیرد و شرکت هواپیمایی مد نظر فدراسیون فوتبال که در ماه های اخیر حامی سفرهای هوایی تیم ملی بوده است. ، موفق به انجام آن نشده است.

سخنگوی فدراسیون گفت: در چنین شرایطی شرکت‌های هواپیمایی برای پروازهای خصوصی لبنان و اردن قیمت‌های گزافی دریافت کرده و به ایران بازگشته‌اند که خارج از توان مالی فدراسیون بوده و بارها از وزارت راه و شهرسازی درخواست کمک کرده‌اند. .

با این اتفاقات تیم ملی ایران می تواند در هفته پنجم و ششم مقدماتی جام جهانی در آسیا به مصاف تیم های لبنان و سوریه برود. تیم ملی ایران در هر دو بازی میهمان است.

شاگردان اسکوچیچ در چهار بازی تاکنون 10 امتیاز کسب کرده اند و در گروه A مقدماتی جام جهانی صدرنشین هستند و در ادامه این روند می توانند صعود بدون دردسر به جام جهانی قطر را تجربه کنند.

انتهای پیام