ورزشی

ملی‌پوش والیبال: یک لحظه هم از جنگیدن دست برنمی‌داریم

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: قول می‌دهم که یک لحظه هم از تلاش برای کسب نتایج بهتر دست برنداریم و با تمام وجودمان بجنگیم.

به گزارش گیلونا، تیم ملی والیبال ایران در آغاز هفته دوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ از ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه سه‌شنبه، پانزدهم خرداد به مصاف ژاپن میزبان هفته دوم رفت و با حساب سه بر صفر با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۷ شکست خورد.  

مهدی جلوه پس از این دیدار اظهار کرد: همه تیم باهم عهد و پیمان بستیم که گذشته را فراموش کنیم و در هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها نتایج بهتری بگیریم. دیدار اول‌مان برابر ژاپن میزبان بود و به هرحال تفاوت‌مان با تیم اول رنکینگ آسیا مشخص بود. تا اواسط این دیدار نمایش بسیار خوبی داشتیم اما آنالیزهای‌مان از ژاپن عملی نشد و نتوانستیم آن‌طوری که می‌خواهیم جریان مسابقه را کنترل کنیم. بازیکنان ژاپن هم به توپ‌گیری عالی‌شان معروف هستند و در لحظات حساس دیدار، توانستند تیم ایران را تحت فشار قرار دهند. این نتیجه را به آن‌ها تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: برنامه تیم ملی از اواخر ست دوم تغییر کرد و قرار بود روی برنامه خاص خودمان پیش برویم و از ست سوم، ریسک سرویس‌های‌مان را بالاتر ببریم تا بتوانیم ژاپن را تحت فشار قرار دهیم و در دفاع و توپ‌گیری برتری داشته باشیم. این موضوع باعث شد که تعداد اشتباهات فردی و سرویس‌های خطای تیم ایران بالا برود و اختلاف‌مان با ژاپن در ست سوم بیشتر شود. در ست اول و دوم نمایش خوبی داشتیم و حتی می‌توانستیم به برتری برسیم.

مدافع میانی تیم ملی در پایان گفت: امیدوارم با ذهنیت مثبت و تمام توان‌مان برای دیدارهای بعدی برنامه‌ریزی کنیم. این قول را می‌دهم که یک لحظه هم از تلاش برای کسب نتایج بهتر دست برنداریم و با تمام وجودمان بجنگیم. امیدوارم در دیدارهای بعدی بتوانیم مردم را شاد کنیم.

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.