ورزشی

وضعیت مالی بازیکنان در شان باشگاه نیست/ اوسمار لیستی نداده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، افشین پیروانی در حاشیه تمرین شامگاه جمعه تیم فوتبال پرسپولیس با بیاناین که شرایط تیم خوب است و تمرینات منظمی را از روز پنجم فروردین پشت سرگذاشته است به راه ندادن بانوان به تمرین این تیم واکنش نشان داد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در این مورد گفت: گفته‌اند افشین پیروانی اجازه ورود بانوان را نداده است. من مخلص بانوان هستم و از نظر من بلامانع است. هر روز می‌توانند بیایند ولی بحث حراست باشگاه است که موافقت نکرده و خواهشاً تقصیر را گردن من نیندازید.

وی در مورد حضور ملی پوشان در تمرین پرسپولیس نیز گفت: ترابی به تمرینات آمده است. علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان و ارونوف با اجازه سرمربی تیم ملی فردا یا پس فردا به تمرینات ملحق می‌شوند.

افشین پیروانی از وضعیت پرداختی باشگاه به تیم ابراز ناخرسندی کرد و گفت: بازیکنان راضی نیستند چرا که از دو سال قبل طلب دارند. ان‌شاءالله این بحث خصوصی‌سازی به جمع بندی برسد. مدیر عامل، هیئت مدیره و باشگاه تلاش می‌کنند. وقتی یکسری بازیکنان طلب دارند، نمی‌شود بگوییم ندارند. تیمی که سال گذشته ۳ قهرمانی داشته و امسال هم در دو جام در کورس قهرمانی است، نباید اینقدر دغدغه مالی داشته باشد. یکسری تیم‌ها فقط دغدغه فنی دارند و مساله مالی ندارند. نباید وضعیت تیم پرهوادار پرسپولیس اینگونه باشد.

پیروانی درباره ارزیابی‌اش از روند خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال تصریح کرد: اینکه تیم زیر نظر ارگان، بانک یا هر مجموعه‌ای قرار بگیرد، تصمیم گیرنده افراد دیگری هستند اما باید بگویم برای کسی یا مجموعه‌ای افتخار است که پرسپولیس را بگیرد. با برند پرسپولیس معمولی‌ترین موضوع را هم می‌توان بزرگ جلوه داد. ما نه می‌دانیم، نه می‌توانیم و نه بلد هستیم که درباره این موضوعات صحبت کنیم. ما درباره موارد فنی تصمیم‌گیرنده هستیم. افراد دیگری باید بهتر تصمیم بگیرند که این مشکلات به وجود نیاید.

پیروانی راجع‌به اینکه فردا (یازدهم فروردین) آخرین فرصت پرسپولیس برای پرداخت طلب رضا اسدی بازیکن سابق سرخپوشان است، گفت: همانطور که بدهی‌هایی که انباشته بوده و از قبل به ارث رسیده، در حال بر طرف شدن است این مشکل هم حل می‌شود و امیدوارم در آینده مشکلی نداشته باشیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تمدید نشدن قرداد برخی بازیکنان این تیم نیز گفت: بازیکن باید افتخار کند که در پرسپولیس بازی می‌کند. همه باید افتخار کنند که به اینجا بیایند اما آقای اوسمار هنوز لیست نداده است. مطمئناً باشگاه هم تلاش می‌کند بازیکنان بزرگ و خوبی که در تیم حضور دارند و تیم های دیگر به دنبال آنها هستند، راحت از تیم جدا نشوند.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.