ورزشی

وعده مدیر پرسپولیس به یک پیشکسوت برای اجاره منزل و تامین شغل

به گزارش خبرگزاری گیلونا ، سید مجید صدری امروز یکشنبه در دفتر خود در باشگاه با منوچهر شفقاتیان ملاقات کرد و به او قول داد تمام تلاش خود را برای کاهش مشکل خانه و شغل خود انجام دهد.

شفقاتیان بازیکن سابق پرسپولیس و پیشکسوت فوتبال به دعوت رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه در ساختمان مرکزی پرسپولیس با وی ملاقات کرد. این دیدار حدود 40 دقیقه به طول انجامید و شفقاتیان مجبور شد در مورد مشکلات شخصی خود با مدیر باشگاه صحبت کند.

این پیشکسوت فوتبال که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرد ، گفت: من این را مدیون پرسپولیس هستم. یکی از افتخارات و سرمایه های من این بازی در پرسپولیس است. این میراثی که از نسل قبلی به ما و از ما به نسل جدید منتقل شده ، نوری است که هرگز خاموش نمی شود.

وی ادامه داد: با وجود همه مشکلاتی که دارم ، یکی از معدود شادی های من بازی های پرسپولیس و پیروزی های آن است. تیمی که در حال حاضر داریم می تواند قهرمان آسیا شود و هر سه جام حذفی را از آن خود کند. شرایط بسیار دشوار است ، اما تیم ما توانایی و توانایی کسب همه جام ها را دارد.

شفقاتیان که در دوره های مربیگری نیز شرکت می کرد ، مسائل فنی مربوط به دیدار حساس پرسپولیس و الهلال را مورد بحث قرار داد و افزود: من به موفقیت بازی مقابل الهلال خوشبین هستم. آنها تیم فوق العاده ای دارند و از بازیکنان گران قیمت برای بالا بردن کیفیت بازی خود استفاده کرده اند ، اما با افکار و ذهنیتی که در پرسپولیس می بینم ، شانس خوبی برای موفقیت در این دیدار خواهیم داشت. بازیکنان ما باید در هر دقیقه از بازی متمرکز و باهوش باشند و از کوچکترین فرصت حداکثر استفاده را ببرند.

256 251