اجتماعی

آماده باش۲۰هزار پلیس برای برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام(ره) / پیش‌بینی حضور ۱۵۰ هزارنفر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به آمادگی نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) گفت: 20 هزار سرباز آماده برگزاری جشن این مراسم ملی هستند.

به گزارش گیلونا، سردار حسین رحیمی در جلسه هماهنگی مراسم تشییع پیکر بنیانگذار انقلاب اسلامی که ظهر امروز در کلانتری شهید مصطفی خمینی برگزار شد، خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که سی و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) را در کمال امنیت و آرامش جشن بگیریم. پیش بینی ما این است که بین 110 تا 150 هزار نفر از 10 استان مختلف تهران در این مراسم شرکت کنند.

وی ادامه داد: برای تمامی اتوبوس ها جای پارک در نظر گرفته شد و با همکاری شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی 17 جای پارک برای این منظور در نظر گرفته شد. در تمامی ورودی ها بنرهای راهنما نصب شده است. همچنین انتظار می رود بیش از 20000 سرباز نیز امنیت را در این مراسم تامین کنند.

رحیمی ادامه داد: همکاری های لازم از استان های همجوار غربی و شرقی و از قم انجام خواهد شد. کارها و مداخلات ویژه هم اکنون آغاز شده است.

فرمانده انتظامی پایتخت افزود: تیم های عملیاتی و انتظامی و تیم های نامحسوس پلیس و امنیت تهران و پایتخت برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در آمادگی کامل هستند. همچنین 85 پاسگاه در تهران برای تامین امنیت شبانه وجود دارد.

در این مراسم رئیس پلیس فتا، معاون فناوری ارتباطات پلیس، رئیس پلیس غرب تهران و… گزارشی از فعالیت های خود برای برگزاری این مراسم ارائه کردند.

انتهای پیام/