اجتماعیکسب و کار ایرانی

بهترین فروشگاه برای خرید مانتو آنلاین ارزان با بهترین قیمت

راهنمای انتخاب و خرید مانتو با بهترین مدل و رنگ 2022

تا به حال برای شما پیش آمده که ابتدا یک شلوار تهیه کنید و بعد به سراغ مانتوی مناسب آن بروید؟ آیا تا به حال پیش آده که ابتدا به یک شال، کفش، کیف و بلوز زیبا تهیه کنید و بعد به دنبال مانتوی مناسب برای آیتم تهیه شده باشید؟ احتمال چنین اتفاقی بسیار کم است. معمولا ابتدا مانتو به فراخور موقعیت انتخاب می‌شود و بعد به دنبال تهیه سایر آیتم‌های هماهنگ و مناسب آن خواهیم بود و این موضوع نشان دهنده اهمیت مانتو در استایل بانوان ایرانی است.

بنابراین، اگر مانتو را مهم‌ترین آیتم در استایل بیرون از خانه بانوان ایرانی بدانیم، چندان به خطا نرفته‌ایم و این یعنی اگر در تهیه مانتو انتخاب درستی داشته باشیم، می‌توان بخش زیادی از کار ایجاد یک استایل زیبا را انجام شده در نظر گرفت. اما مگر می‌توان همزمان در هزینه صرفه جویی کرد و مانتوی زیبایی تهیه کرد؟ جزیره فیروزی در ادامه این نوشته به این سوال شما پاسخ خواهد داد. ادامه این نوشته را از دست ندهید.

نکاتی در مورد خرید مانتو ارزان

می‌پرسید از کجا مانتوی ارزان بخرم؟ برای یافتن پاسخ مناسب این سوال لازم است ابتدا به چند نکته توجه داشته باشید که در ادامه با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

اولین نکته‌ای که در خرید مانتوی ارزان باید در نظر گرفت، این است که بدانیم این مانتو را قرار است در چه موقعیت‌ها و مراسمی استفاده کنیم. همگی به خوبی آگاهیم که آنچه که به عنوان مانتوی دانشجویی شناخته می‌شود، زمین تا آسمان با مانتوی عقد تفاوت دارد و این تفاوت را می‌توان در کلیه جزییات دید. به عنوان مثال آیا پارچه مورد استفاده در دوخت مانتوی عقد، همان پارچه‌ای است که در دوخت مانتوی دانشجویی از آن استفاده می‌َشود؟ پر واضح است اینطور نیست.

بنابراین لازم است حتما قبل از اقدام به خرید مانتوی ارزان و انتخاب فروشگاه مناسب، نوع مانتوی مد نظرتان را مشخص کنید. مانتوهای مجلسی اغلب جزییات بیشتری دارند و بیشتر بر روی آنها کار شده و در دوخت آن‌ها از پارچه‌های نسبتا نفیس‌تری استفاده شده و همین موضوع باعث می‌شود که قیمت آن‌ها با مانتوهای دانشجویی و مناسب استایل روزمره بیرون از خانه بسیار متفاوت باشد.

حال که به خوبی می‌دانیم قرار است در چه نوع مراسمی از این مانتو استفاده شود، می‌توانیم تصمیم بگیریم که چه انتظاری از مانتوی مد نظر داشته باشیم. به عنوان مثال اگر قرار است از مانتو در استایل کژوال و روزمره استفاده کنیم، لازم است که حین خرید حتما معیار راحتی مانتو را در اولویت قرار بدهیم. اما اگر قرار است از مانتو به مدت چند ساعت در یک میهمانی یا مجلس استفاده شود، اولویت‌ها تغییر خواهند کرد. در چنین مواقعی معمولا مهم‌ترین معیار زیبایی و مناسب بودن مانتو برای مراسم است و راحتی مانتو در درجه دوم اهمیت قرار می‌گیرد.

حال که انتظاراتمان از مانتوی مد نظرمان را شناختیم، برای یافتن جواب این سوال که از کجا مانتو ارزان بخرم؟ بهتر است به نکته بعدی توجه کنیم: تعریف شما از کلمه ارزان چیست؟

به بودجه‌ای که برای خرید کنار گذاشته‌اید فکر کنید. برای تهیه مانتویی که مناسب مراسم و محل مد نظر شما هست، چقدر می‌خواهید یا می‌توانید هزینه کنید؟ مایلید چقدر در هزینه تهیه مانتوی خود صرفه جویی کنید؟ کاملا مشخص است که بودجه ای که به خرید یک مانتوی مجلسی اختصاص یافته، بسیار بیشتر از بودجه تهیه یک مانتوی ساده جهت حضور در محل تحصیل یا کار خواهد بود.

پس قبل از آغاز پروسه خرید، حداقل و حداکثر محدوده هزینه را برای تهیه مانتوی ارزان مشخص کنید. با این روش و با مشخص کردن بودجه خرید قبل از حضور در فروشگاه‌ها از تلف شدن بخش زیادی از زمان خود جلوگیری خواهید کرد. حال به جواب این سوال که از کجا مانتو ارزان بخرم؟ نزدیک‌تر شده‌ایم. اما قبل از خرید لازم است چه نکته دیگری را مد نظر داشته باشیم؟

اهمیت و نکات انتخاب مانتو ارزان و مناسب

برای یافتن پاسخ این سوال که از کجا مانتو ارزان بخرم؟ نکات مهمی را با یکدیگر بررسی کردیم. حال که بودجه خرید را مشخص کرده‌ایم و می‌دانیم که قرار است از مانتو در چه موقعیت و مراسمی استفاده شود، بهتر است به اهمیت انتخاب صحیح مانتو بپردازیم.

پیشتر بیان شد که مانتو را می‌توان مهم‌ترین آیتم در استایل بانوان ایرانی دانست چرا که بخش عمده‌ای از استایل بانوان را مانتو تشکیل می‌دهد و بنابراین انتخاب صحیح مانتو نقش مهمی در ایجاد یک استایل زیبا دارد. برای داشتن یک انتخاب مناسب حین خرید مانتو، کافی است به چند نکته دقت کنید که در ادامه با هم بررسی می‌کنیم.

از مزایای وجود مدلهای مختلف مانتو این است که می‌توانید با انتخاب مدل مناسب، بر نقاط قوت اندامتان تاکید کنید و نقاط ضعف را تا حدودی بپوشانید. در واقع می‌توان گفت که اندام شما، به شما می‌گوید که چه مدل مانتو و در حالت کلی چه مدل لباسی بیشتر به شما می‌آید. هنگام خریدن مانتو به جزییات مدل مانتو دقت کنید. به عنوان مثال، به افراد قد بلند و دارای اندام کشیده پیشنهاد می‌شود از انتخاب مانتوهایی که یقه بلندی دارند پرهیز کنند چرا که این مدل یقه، اندام شما را کشیده‌تر نشان خواهد داد.

اما اگر اندام نسبتا پری دارید، پیشنهاد جزیره فیروزی به شما انتخاب استایل‌های مونوکروم، مانتوهای بلند و دارای طرح راه‌راه عمودی است.این مانتوها به لاغرتر دیده شدن شما کمک خواهند کرد.

رنگ مانتو هم از اهمیت بالایی برخوردار است. برای انتخاب رنگ مانتو لازم است چند موضوع را در نظر داشته باشید. اول اینکه از این مانتو قرار است در چه موقعیت و مکان‌هایی استفاده کنید. نکته دوم این است که چه رنگ‌هایی به چهره شما می‌آیند؟ و سومین موضوع این است که آیا شما پلاس سایز هستید یا اندامی کشیده دارید؟

به افراد با اندام کشیده توصیه می‌شود از رنگ‌های تیره دوری کنند و دقیقا در نقطه مقابل، به افراد پلاس سایز توصیه می‌شود که از مانتوهایی با رنگ تیره برای کشیده‌تر به نظر رسیدن کمک بگیرند.

در رابطه با انتخاب مانتوی مناسب در اندام‌های مختلف مطالب متعددی در جزیره فیروزی منتشر شده است. برای دسترسی به این مطالب تنها کافی است به صفحه اول جزیره فیروزی مراجعه کنید و در قسمت جستجو کلمه مد نظرتان را بنویسید. همچنین برای دسترسی به کلیه مطالبی که در رابطه با مانتو در جزیره فیروزی منتشر شده است، می‌توانید کلمه مانتو را در باکس جستجو وارد کنید.

احتمالا شما فروشگاه‌ها و بوتیک‌های بسیاری در شهر خودتان می‌شناسید که مدل‌های متنوعی از مانتوهای زیبا با قیمت مناسب دارند اما حتما می‌دانید که خرید حضوری هم دردسرهای خاص خود را دارد. به طوری‌که طی چند سال اخیر٬ درصد بالایی از افرا٬ به خرید اینترنتی و آنلاین پوشاک روی آورده‌اند. این یک حقیقت است که گسترش دسترسی به تکنولوژی انتخاب‌های روزانه ما را افزایش داده است. یکی از این انتخاب‎ها که موجب آسایش بیشتر در زندگی ما شده است، امکان خرید آنلاین است. بنابراین اگر می‌پرسید از کجا مانتوی ارزان بخرم؟ جزیره فیروزی به شما پیشنهاد می‌کند که خرید آنلاین مانتوی ارزان و زیبا را هم مد نظر قرار بدهید. خرید اینترنتی لباس و به ویژه مانتو مزایای فراوانی دارد که در ادامه مطلب چند مورد را می‌خوانیم.

خرید آنلاین مانتو ارزان و مزایای آن

خرید اینترنتی مانتوی ارزان یک انتخاب مناسب است و جایگزین خوبی به جای خرید از فروشگاه‌هاست. یکی از مزایای شیوه خرید آنلاین این است که محدودیت زمانی خاصی برای انجام آن ندارید. در هر ساعتی از شبانه روز، تنها کافی است به یک تلفن همراه هوشمند و اینترنت دسترسی داشته باشید و به سادگی مدل‌های مختلف را مقایسه کنید و با بودجه و سلیقه تان تطبیق بدهید.

یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی مانتوی ارزان این است که می‌توانید بدون گرفتن وقت زیادی از دوستان و عزیزانتان، از آنها در خرید مانتو کمک بگیرید. به عنان مثال اگر شرایط کاری شما یا همسرتان و یا هردو به شکلی است که نمی‌توانید زمان زیادی صرف جستجو در فروشگاه‌ها کنید، خرید اینترنتی مانتو این امکان را به شما می‌دهد که به سادگی مدل‌های مد نظرتان را انتخاب کنید، عکس‌های مانتوی انتخابی‌تان را برای همسرتان ارسال کنید و نظر وی را جویا شوید.

همچنین ممکن است احساس کنید محل زندگی شما، انتخاب ‌های شما را محدود کرده‌است. اگر حس می‌کنید که انتخاب‌های شما در شهر محل زندگیتان محدود است و ممکن است نتوانید مانتوی مورد نظرتان را با قیمت مناسب در محل سکونت‌تان تهیه کنید، خرید اینترنتی مانتوی ارزان به شما کمک می‌کند بدون خارج شدن از شهر محل سکونت خود، حق انتخاب‌هایتان را افزایش بدهید و مانتویی زیبا و سازگار با سلیقه و روحیاتتان را با هزینه مناسب تهیه کنید.

امکان مقایسه سریع قیمت هم یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی است. شما به سادگی و تنها با یک جستجو و بررسی چندین سایت، فروشگاه و اپلیکیشن خرید اینترنتی لباس، می‌توانید قیمت‌ها را مقایسه کنید و با بودجه خود تطبیق بدهید. در فروشگاه‌های اینترنتی همیشه لباسی زیبا که با بودجه شما هم‌خوانی داشته باشد وجود دارد.

خرید آنلاین مانتو ارزان از جزیره فیروزی

هنوز هم می‌پرسید از کجا مانتو ارزان بخرم؟ اپلیکیشن جزیره فیروزی، اپلیکیشنی است که هزاران جواب برای این سوال دارد. اگر دوست دارید مدل‌های مختلف و متنوعی از مانتو داشته باشید و همزمان مایلید در هزینه خرید مانتو صرفه جویی کنید، خرید مانتوی ارزان از جزیره فیروزی راه حل مناسب شما خواهد بود.

همچنین، جزیره فیروزی اپلیکیشن مناسب افراد سبزگرا است. اگر پیرو سبک زندگی پایدار هستید و باتوجه به اینکه مانتو بخشی از فست فشن است، دلتان نمیخواهد با خریدن تعداد زیادی مانتوی نو به تولید زباله کمک کنید، پیشنهاد جزیره فیروزی این است که با خرید مانتو از اپلیکیشن جزیره فیروزی سبک زندگی پایدار خود را حفظ کنید و مانتوهای بلا استفاده را از بطالت نجات دهید.

همچنین، اگر در کمدتان مانتویی دارید که به هر دلیلی دیگر مناسب استفاده شما نیست اما هنوز نو و قابل استفاده است، می‌توانید مانتو خود را در اپ جزیره فیروزی قرار بدهید و به فروش برسانید. خرید مانتو ارزان از اپلیکیشن جزیره فیروزی٬ پاسخ خوبی برای سوال  از کجا مانتو ارزان بخرم؟ محسوب می‌شود که علاوه بر تمام ویژگی‌های خرید آنلاین٬ گارانتی پرداخت نیز دارد.

به نظر شما از کجا مانتو ارزان بخرم؟

در نظرات این پست می‌توانید تجریبات خود را از خرید مانتو ارزان با ما و دیگر جزیره فیروزییی‌ها به اشتراک بگذارید. همچنین اگر در کمدتان مانتویی را برای فروش گذاشته اید، می‌توانید اطلاعات اکانت‌تان در جزیره فیروزی را به همراه ویژگی‌های مانتو‌تان در زیر این پست در بخش نظرات بنویسید و بازدید کمدتان را بالا ببرید.

چرا باید مانتوهای ارزان را انتخاب کنیم؟

مهم نیست قصد رفتن به چه مراسم یا محلی را داریم، از دانشگاه گرفته تا مجالس عقد و عروسی، همیشه برای حاضر شدن در جامعه به یک مانتوی مناسب احتیاج خواهیم داشت. مانتو یکی از مهم‌ترین و پرتکرارترین آیتم‌های استایل بانوان ایرانی است، به خصوص اگر از افراد تنوع طلبی هستید که چندین مانتو ارزان قیمت را به یک مانتو گران ترجیح می‌دهید.

برای خرید مانتوی ارزان به چه نکاتی باید دقت کرد؟

بدانیم این مانتو را قرار است در چه موقعیت‌ها و مراسمی استفاده کنیم. سپس بهتر است به این توجه کنید که تعریف شما از کلمه ارزان چیست؟

رنگ مانتوی ارزان را چگونه انتخاب کنیم؟

اول اینکه از این مانتو قرار است در چه موقعیت و مکان‌هایی استفاده کنید. نکته دوم این است که چه رنگ‌هایی به چهره شما می‌آیند؟ و سومین موضوع شکل و فرم اندام شما است.

از کجا مانتوی ارزان بخرم؟

خرید حضوری دردسرهای خاص خود را دارد. گسترش دسترسی به تکنولوژی انتخاب‌های روزانه ما را افزایش داده است. امکان خرید آنلاین موجب آسایش بیشتر در زندگی ما شده است. برای مقایسه و خرید صدها نوع مانتوی ارزان اپلیکیشن جزیره فیروزی را دانلود کنید!

مراکز خرید مانتو در تهران کجاست؟

مراکز خرید بسیاری در تهران برای فروش مانتو وجود دارد و بازارها و پاساژهای زیادی برای خرید مانتو اسپرت و یا مجلسی در شهر دایر شده‌اند. از گسترش بازار خرید مانتو ترک نیز نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. با ما همراه باشید تا شما را با مراکز خرید مانتو در تهران آشنا کنیم. لیست مراکز خرید مانتو دخترانه ارزان‌ قیمت در تهران و معرفی آن‌ها به شرح زیر است :

 • بازار مانتو
 • بازار بزرگ رضا
 • بازار عبدل‌آباد
 • بازار امام‌زاده حسن
 • جمهوری
 • کوچه برلن
 • هفت‌تیر
 • میدان فاطمی
 • هفت‌حوض
 • گیشا
 • پاساژ کوروش
 • پاساژ قائم
 1. بازار مانتو

بازار مانتو در سرای ملی، یکی از مراکز خرید مانتو اسپرت و دخترانه محسوب می‌شود. در سرای ملی بسیاری از مغازه‌داران اجناس خود را به‌صورت عمده عرضه می‌کنند. اما خرید به‌صورت تکی نیز در بازار مانتو امکان‌پذیر است. قیمت‌ها در قلب بازار بزرگ و بازار مانتو از دیگر نقاط شهر بسیار کمتر است. با هزینه کمتر می‌توانید تعداد بیشتر و جنس مرغوبی را تهیه کنید. بازار مانتو واقع در بازار بزرگ تهران و کوچه هفت تن است. ایستگاه متروی پانزده خرداد راحت‌ترین راه برای دسترسی به بازار بزرگ تهران است. این بازار در محدوده طرح ترافیک قرار دارد. پایانه اتوبوس‌رانی میدان امام خمینی نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای مراجعه به بازار بزرگ باشد.

 1. بازار بزرگ رضا

بازار رضا واقع در خیابان پانزده خرداد نرسیده به بازار بزرگ یکی از مراکز خرید مانتو است. بازار رضا علاوه بر مانتو انواع پوشاک زنانه و مردانه، کیف و کفش و لوازم‌آرایش نیز دارد. در بازار رضا خرید مانتو ترک، خرید مانتو مجلسی شیک و خرید مانتو اسپرت امکان پذیر است. بازار رضا از آنجایی‌که در مجاورت بازار بزرگ واقع‌شده، روزانه حجم کثیری از مراجعین را پذیراست.

این بازار با ارائه آخرین ‌مدل‌های روز، یکی از اصلی‌ترین مراکز خرید مانتو دخترانه ارزان است. همچنین به دلیل مراجعه زیاد خریداران همیشه شلوغ و پرازدحام است. متروی ۱۵ خرداد یکی از راه‌های متداول مراجعه به این بازار است. با وجود ارائه مدل‌های روز و حتی خرید بوتیک‌های سطح شهر، قیمت‌ها همیشه در بازار رضا از دیگر مناطق شهر پایین‌تر است. مانتوهای باکیفیت و مرغوب را می‌توانید با قیمت پایین در بازار رضا خریداری کنید.

 1. بازار عبدل‌آباد

بازار عبدل‌آباد با اینکه به‌عنوان مرکز خرید پارچه شناخته می‌شود اما در سال های اخیر با ارائه پوشاک و مانتو جایگاه خود را ثبت کرده است. خرید مانتو دخترانه ارزان در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در بازار عبدل‌آباد امکان‌پذیر است. برای خرید مانتو اسپرت عبدل‌آباد، یکی از گزینه‌های پیش روست. در این بازار نمی‌توان انتظار خرید مانتو مجلسی شیک و یا خرید مانتو ترک را داشت. مانتوها با کیفیت قابل ‌قبول و با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌شوند.

اگر به دنبال خرید مانتو دخترانه ارزان ‌قیمت هستید حتماً سری به بازار عبدل‌آباد و مغازه‌هایش بزنید. با استفاده از مترو به‌راحتی می‌توان به بازار عبدل‌آباد مراجعه کرد. ایستگاه مترو عبدل‌آباد فاصله کمی با بازار آن دارد. اگر تمایل به استفاده از وسیله شخصی یا آژانس را دارید، آدرس دقیق این بازار : بزرگراه نواب، بزرگراه جوانه، شهرک شکوفه و خیابان احسانی است.

 1. جمهوری

تقاطع خیابان جمهوری و خیابان ولیعصر یکی از اصلی‌ترین مراکز خرید مانتو در تهران است. تجمع زیاد تولیدی‌های مانتو در این منطقه آن را به یکی از قطب‌های خرید مانتو تبدیل کرده است. در پاساژ شانزه لیزه و مغازه‌های اطراف آن انواع مانتو را باقیمت‌های مختلف می‌توان یافت. همه نوع مانتو با هر بودجه‌ای را می‌توان در جمهوری خرید.

برای خرید مانتو اسپرت، خرید مانتو ترک و حتی خرید مانتو مجلسی شیک در جمهوری شانس بیشتری دارید. تنوع بسیار زیاد مانتوها در خیابان جمهوری و دسترسی راحت، آن را در زمره مهم‌ترین مراکز خرید مانتو در تهران قرار داده است. از طریق خط بی آر تی راه‌آهن – ولیعصر و یا حتی مترو تئاتر شهر به‌ راحتی می‌توان به پاساژ شانزلیزه مراجعه کرد.

 1. کوچه برلن

اگر ساکن تهران باشید محال است سری به کوچه برلن نزده باشید. کوچه برلن یکی از قدیمی‌ترین مراکز تولید و توزیع پوشاک در تهران است. کوچه برلن علاوه بر مغازه‌های مختلف فروش پوشاک مغازه‌ها و پاساژهای متعددی برای فروش مانتو نیز دارد. خرید مانتو ارزان دخترانه در کوچه برلن کار سختی نیست. کوچه برلن یکی از شلوغ‌ترین مراکز خرید شهر است. بسیاری از تولیدی‌های پوشاک در کوچه برلن و اطراف آن فعالیت دارند. جهت مراجعه به کوچه برلن می‌توانید از ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی آن بهره برید.

 1. میدان هفت‌تیر

مهم‌ترین مرکز خرید تهران که هر خانمی حداقل یک‌بار برای خرید مانتو به آن مراجعه کرده است، میدان هفت تیر است. انواع و اقسام مغازه‌های فروش مانتو در میدان هفت‌تیر متمرکز شده‌اند. خرید مانتو ترک، خرید مانتو مجلسی شیک و حتی مانتو اسپرت در میدان هفت‌تیر امری طبیعی محسوب می‌شود. تنوع رنگ و طرح و کیفیت را یکجا در میدان هفت‌تیر می‌توان یافت. کمتر کسی است که با مراجعه به میدان هفت‌تیر و فروشگاه‌های آن دست‌خالی به خانه برگردد. همگام با تنوع طرح و رنگ در اینجا تنوع قیمت نیز مشاهده می‌شود.

از خرید مانتوهای دخترانه ارزان ‌قیمت گرفته تا خرید مانتوهای مجلسی شیک چند صد هزار تومانی همه را می‌توان در اینجا یافت. فروشگاه‌های خرید مانتو در هفت‌تیر فقط به دور میدان خلاصه نشده است. برای خرید مانتو از شمال میدان تا قسمتی از خیابان مفتح جنوبی تا چشم کار می‌کند فروشگاه مانتو است. یکی دیگر از مزایای مرکز خرید مانتو هفت‌تیر راه‌های دسترسی ساده و فراوان آن است. خط یک مترو تهران ایستگاه هفت‌تیر دقیقاً در مرکز فروشگاه‌ها و مغازه‌های هفت‌تیر است.

هفت‌تیر از دیرباز مرکز مراجعه بانوان برای خرید مانتو است. میدان هفت‌تیر نام خود را در لیست مراجعه بانوان برای خرید ثبت کرده است. میدان هفت‌تیر در مرکز تهران نیازهای بانوان برای خرید مانتو را مرتفع کرده است. توصیه می‌شود قبل از خرید در صورت امکان تمامی فروشگاه‌ها را ازنظر طرح‌ها و قیمت بررسی کنید. اگر نیاز به خرید مانتو مجلسی شیک دارید حتماً سری به میدان هفت‌تیر بزنید.

 1. میدان فاطمی

شاید تعداد کمتری از بانوان با مراکز خرید مانتو در میدان فاطمی آشنا باشند. مطمئناً تعداد بالای مغازه‌ها و فروشگاه‌های مانتوفروشی قبل و بعد از این میدان آن را در رده مراکز فروش مانتو قرار می‌دهد. خرید مانتو اسپرت و حتی خرید مانتو دخترانه ارزان ‌قیمت در میدان فاطمی از مزایای آن محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که نمی‌توان در این فروشگاه‌ها به‌آسانی خرید مانتو مجلسی شیک انجام داد. مانتوهای مجلسی در میدان فاطمی به‌ندرت یافت می‌شود و مانتوهای اسپرت و اداری و دانشجویی از محبوبیت بیشتری برخوردارند. در یک سال اخیر افتتاح خط مترو قائم آزادگان و ایستگاه میدان جهاد دسترسی به میدان فاطمی را آسان‌تر کرده است.

 1. گیشا

در غرب تهران می‌توانید برای خرید مانتو سری به خیابان گیشا بزنید. مراکز خرید و پاساژ های بسیاری در غرب تهران واقع‌شده‌اند اما گیشا را به‌عنوان مرکز خرید پوشاک زنان و خصوصاً مانتو می‌توان رده‌بندی کرد. همچنین قیمت‌ها در گیشا را می‌توان در رده متوسط ارزیابی کرد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به گیشا ایستگاه مرزداران است و بقیه راه را تا آنجا باید با تاکسی رفت. گرچه بی آر تی کوی نصر هم گزینه دیگری برای مراجعه به گیشا است.

 1. کوروش

مرکز خرید و تفریحی کوروش نیز برای غرب نشینان تهران گزینه دیگری به جهت خرید مانتو است. گرچه تعداد مغازه‌ها و فروشگاه‌های مانتو در این مرکز خرید زیاد نیست اما برای خرید مانتو مجلسی شیک در غرب می‌توان به آن مراجعه کرد. از مزایای این مرکز خرید، تفریحی بودن آن است. می‌توانید به همراه خانواده مراجعه و ضمن خرید از شهربازی ، سینما و رستوران‌های آن نیز بهره‌مند شوید.

ایستگاه متروی این مجتمع تجاری در دست‌ ساخت است که در سال‌های آینده به بهره‌برداری می‌رسد. در حال حاضر تنها راه دسترسی به آن از طریق تاکسی و یا وسیله نقلیه شخصی است. تفریح در کنار خرید را هم‌زمان در مرکز خرید کوروش در کنار خانواده تجربه کنید. خرید مانتوهای مجلسی شیک و خاص را در این مرکز خواهید یافت.

 1. پاساژ قائم

بی‌شک میدان تجریش بالأخص پاساژ قائم در شمال تهران محل مناسبی برای خرید مانتو است. شاید فکر کنید که در شمال شهر خرید مانتو دخترانه ارزان و باقیمت مناسب کار سختی باشد، در این صورت حتماً سری به پاساژ قائم بزنید. از خرید مانتو ترک و اسپرت گرفته تا خرید مانتوهای مجلسی و شیک همه را با هم یکجا در میدان تجریش میابید. علاوه بر پاساژ قائم حدفاصل میدان تجریش تا میدان قدس نیز فروشگاه‌های مانتوفروشی متعددی قرار دارند.

اصالت فروشگاه‌ها و مغازه‌های این پاساژ بر کسی پوشیده نیست. پاساژ قائم از دیرباز یکی از مراکز خرید پوشاک بانوان در شمال تهران محسوب می‌شده است. راه‌های دسترسی زیادی به میدان تجریش و پاساژ قائم یکی دیگر از مزایای آن است. با خط بی آر تی راه‌آهن – تجریش به‌راحتی از جنوب و مرکز تهران می‌توانید سری به پاساژ قائم بزنید. مترو تجریش نیز دسترسی به این مکان را تسهیل کرده است. در اقصی نقاط تهران مراکز خرید مانتو بسیاری وجود دارند . برای خرید مانتو دخترانه ارزان‌قیمت مراکزی در سطح شهر هستند که انتخاب را ساده‌تر می‌کنند .

شاید میدان هفت‌تیر را بتوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید مانتو در تهران دانست. در میدان هفت‌تیر خرید مانتو ترک، خرید مانتو اسپرت و همچنین خرید مانتو مجلسی شیک متناسب هر سلیقه و بودجه‌ای امکان‌پذیر است. بازار بزرگ تهران همیشه یکی از مهم‌ترین مراکز خرید شهر محسوب می‌شود. اگر در شمال تهران ساکن هستید توصیه می‌کنیم سری به پاساژ قائم و فروشگاه‌های میدان تجریش برای خرید مانتو دخترانه ارزان بزنید.

 

برگرفته از: آمازون