اجتماعیکسب و کار ایرانی

ارزانترین اجاره خودرو بدون راننده

هر یک از ما ممکن است در مقاطعی از زندگی روزمره خود بنا به شرایط مختلف نیاز به اجاره خودرو بدون راننده داشته باشیم، اما با توجه به جدید بودن صنعت رنت ماشین در ایران بسیاری از هموطنان ممکن است اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشند اما در بسیاری مواقع کرایه اتومبیل از یک شرکت معتبر می تواند راه گشا باشد. در ادامه به برخی از این شرایط می پردازیم.

مزایای اجاره خودرو بدون راننده

تجربه یک سفر به یاد ماندنی

همه انسان ها به نوعی عاشق سفر کردن هستند، رهایی از استرس های کاری، استراحت، کسب تجربه های جدید، بازدید از امکان تاریخی و جاذبه های گردشگری همه می تواند دلیلی باشد برای ادعا. با کوچکترین تعطیلی خانواده ها بار سفر را می بندند و راهی جاده می شود، یکی از لذت بخش ترین روش های مسافرت، مسافرت با اتومبیل شخصی می باشد، چرا که در اینصورت میتوان با خیال راحت چمدان ها را در صندوق عقب گذاشت و در طول سفر از مناظر دیدنی جاده لذت برد و در صورت نیاز اقدام به توقف و استراحت نمود.

اما ممکن است برنامه سفر داشته باشید اما ماشین شخصی شما برای سفر مهیا نباشد یا تمایل داشته باشید با یک خودرو مدرن تر و با امکانات رفاهی بیشتری سفر خود را دلچسب تر کنید. یا حتی ممکن است اتومبیل شما سواری باشد اما دوست داشته باشید با خودرویی شاسی بلند سفر کنید تا فضای بیشتری برای سرنشینان و چمدان های خود مهیا کنید. در اینصورت بهترین گزینه کرایه ماشین بدون راننده است، آن هم از شرکتی معتبر با خدماتی کامل و قیمتی مناسب.

انجام کارهای روزمره

برای بسیاری از ما پیش آمده که بر اثر سانحه یا تصادف مجبور به تعمیر خودرو شده ایم، معمولا تعمیر ماشین در تعمیرگاه ممکن است چند روز یا حتی چند هفته زمان ببرد. در چنین شرایطی انجام امور روزمره بسیار مشکل خواهد بود، رفت و آمد در سطح شهر با مترو و اتوبوس های همیشه شلوغ، تاکسی هایی که معمولا وقتی لازمشان داریم نیستند، هوای برفی یا بارانی همه باعث می شود رفاه و آسایش ما در این زمان دچار مشکل شود، یکی از بهترین راه کارها برای این مشکل رنت ماشین بدون راننده می باشد، بسیار بر این باورند که اجاره خودرو فقط برای مراسم عروسی یا تشریفات یا در مواقع خاص استفاده می شود اما در واقع اینطور نیست، شما می توانید به راحتی ماشینی ارزان و اقتصادی را اجاره کنید و به راحتی به کارهای روزمره خود بپردازید.

کرایه خودرو بدون راننده و ارزیابی خودروهای گران قیمت

ممکن است شما تصمیم گرفته باشید یک اتومبیل گران قیمت را خریداری کنید، متاسفانه در ایران امکان تست و ارزیابی کامل خودرو قبل از خرید وجود ندارد، و شما مجبور هستید فقط به عکس و فیلم و نظرات دیگران در مورد ماشین ی که قصد خرید آن را دارید توجه کنید اما آیا راه کار دیگری وجود دارد؟

بله ناوگان خودرویی ما دارای اکثر خودرو های روز دنیا می باشد ، شما به راحتی می توانید خودروی دلخواه خود را انتخاب کنید و بدون راننده اجاره کنید و به مدت چند روز بطور کامل و دقیق آن را ارزیابی کنید، سرعت خودرو، شتاب، راحتی، فضای کابین، فضای صندوق، امکانات و آپشن ها، صدای موتور و هر آن چه که لازم هست را براحتی و طی چند روز بررسی می کنید. حال با اطمینان خاطر می توانید خودرو را خریداری کنید.

اجاره ماشین بدون راننده در تهران

یافتن یک ماشین اجاره ای در تهران کار بسیار ساده ایست ، کافی است گوشی موبایل خودتون رو بردارید ، سایت گوگل را باز کنید و کلمه اجاره ماشین بدون راننده در تهران را جستجو کنید، همانطور که می بینید تعداد بسیار زیادی از شرکت ها و موسسات اجاره خودرو در صفحه ظاهر می شود اما نکته مهم اینجاست که کدام شرکت را انتخاب کنیم ؟ ارزان ترین ؟ بهترین ؟ معتبر ترین ؟ معروف ترین ؟ انتخاب با شماست اما کارشناس ما توصیه هایی دارد که بهتر است قبل از انتخاب شرکت مورد نظر ، آنها را در نظر بگیرید:

 1. حتما از شرکت هایی استفاده کنید که دارای مجوز و معتبر هستند.
 2. به هیچ عنوان از افراد حقیقی ماشین بدون راننده اجاره نکنید چرا که ممکن است باعث مشکلات و گرفتاری های شدیدی برای شما شود.
 3. قبل از تحویل گرفتن خودرو حتما آن را دقیق بازدید کنید و آپشن های ماشین را کامل چک کنید.
 4. شماره موتور و شاسی، پلاک، بیمه ثالث و بدنه، کارت ماشین را مطابقت دهید.
 5. هنگام اجاره خودرو بدون راننده در تهران ، شما محدودیتی در تردد به شهر های دیگر ندارید و فقط باید سقف کیلومتر روزانه را رعایت کنید.
 6. در صورتی که عازم سفر به تهران هستید، چند روز قبل از حرکت به سمت تهران اتومبیل خود را رزرو کنید.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

اگر تصمیم به اجاره خودرو بدون راننده دارید، بهتر است قبل از اقدام به رزرو خودرو ، از کلیه شرایط و مدارک لازم برای کرایه ماشین بدون راننده آگاه باشید. این مورد به شما کمک می کند شرکتی را انتخاب کنید که از مرحله رزرو تا عودت اتومبیل بدون ایجاد دغدغه و استرس، مراحل کار شما را به بهترین شکل و توسط کارشناسان مجرب پیگیری کرده و تجربه خوبی از این کار داشته باشید.

مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده

اما متاسفانه در بسیاری مواقع دیده شده است موسسات متفرقه یا اشخاص حقیقی اقدام به اجاره ماشین بدون راننده می کنند. و در ازای این کار مدارک بسیار سنگین و غیر منطقی از مشتری دریافت می کنند. و حتی برخی افراد غیر حرفه ای هنگام عودت خودرو ، مدارک و دپوزیت مشتری را کامل مسترد نمی کنند. که باعث ایجاد نگرانی ها و مشکلات بسیاری برای متقاضی خواهد شد. به همین دلیل توصیه می شود همواره از شرکت های بنام و مورد اعتماد استفاده نمایید.

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده در تهران

اجاره ماشین در تهران بدون راننده و شهرستان ها یکی از رایج ترین انواع اجاره خودرو در کشور است که کمتر شرکتی حاضر است اینکار را انجام دهد و ریسک آن را بپذرید. اکثریت مجموعه ها و افرادی که این خدمات را به مشتریان خود رائه می دهند فقط اتومبیل ایرانی ، کره ایی را به مشتریان خود ارائه می دهند. اما مجموعه اجاره ماشین ما از معدود شرکت های است که هر برند و مدل را بدون راننده به مشتریان خود کرایه می دهد.

محدودیت کیلومتر در اجاره خودرو بدون راننده

اتومبیل های ما با توجه به نوع برند یا مدل آنها دارای حداکثر کیلومتر مجاز تردد هستند.

 • حداکثر کیلومتر اتومبیل های آلمانی و لوکس روزانه 100 کیلومتر است.
 • حداکثر کیلومتر اتومبیل های کره ایی و ژاپنی روزانه 150 کیلومتر است.
 • حداکثر کیلومتر اتومبیل های ارزان یا ایرانی روزانه 200 کیلومتر است.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده چیست؟

 • متقضایان جاره ماشین بدون راننده باید حتما دارای گواهینامه معتبر باشند.
 • حداقل سن مجاز کرایه اتومبیل برای خانم و آقا 20 سال تمام است.
 • حتما عقد قرارداد رسمی با فرد متقاضی انجام می گردد.
 • فقط مستاجر مجاز به رانندگی با اتومبیل است و در صورت بروز هر گونه مشکل مستاجر پاسخگو است.
 • حتما باید مدارک مورد نیاز برای رنت اتومبیل را تکمیل داشته باشد.
 • پرداخت ودیعه نقدی و غیرنقدی کرایه اتومبیل بدون راننده به رسم امانت به
 • حساب موسسه اطلاعات تکمیلی در شرایط اجاره خودرو مراجعه کنید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین بدون راننده در تهران

 • رویت گواهینامه رانندگی
 • ارائه مدرک شناسایی معتبر (تجریحا کارت ملی)
 • چک یا سفته در وجه تضمین خسارات احتمالی به ارزش قیمت اتومبیل قبل از
 • رزرو استعلام قیمت تلفنی را حتما انجام دهید.

قیمت کرایه خودرو بدون راننده

یکی از مزیت های مجموعه ما رزرو آنلاین اجاره ماشین در تهران بدون راننده البته دوستان و عزیزانی که قصد اجاره اتومبیل خارج از شهرستان را دارند هم می توانند رزرو آنلاین انجام دهند و هیچ محدودیتی در آن نیست. با توجه به تغییرات شدید و نوسان قیمت های اتومبیل در کشور حتما قبل از رزرو آنلاین قیمت کرایه اتومبیل بدون راننده را به صورت تلفنی یا چت واتساپ از کارشناس اجاره شرکت استعلام بگیرید.

چرا اجاره خودرو بدون راننده ؟

‌اجاره خودرو بدون راننده، یکی از مهمترین خدمات موسسات کرایه ماشین است. معمولا در این مورد افرادی به سراغ اجاره اتومبیل می روند‌، که ترجیح می دهند خودروی خاصی را سوار شوند. یا اینکه می خواهند در تمام مدت ماشین در اختیار خودشان باشد و بدون نگرانی به مقصد های مختلفی سر بزنند. از طرف دیگر شما در زمانی که ماشین بدون راننده اجاره می کنید، می‎توانید از مزیت داشتن فضایی شخصی تر و صمیمی‌تر استفاده کنید.

برای یک قرار کاری مهم می‌خواهید آماده شوید. یک خودروی مناسب می تواند تکمیل کننده شما باشد. شاید هم بخواهید تجربه سواری با یک خودروی لوکس را داشته باشید. خودتان پشت فرمان بنشینید. یا اینکه برای کامل کردن یک شب رویایی نیاز به ماشینی مناسب داشته باشید. چه انتخابی بهتر از اجاره خودرو بدون راننده ؟

میخواهید به سفر بروید؟ احتمالا برای کسانی که صاحب ماشین نیستند. گزینه حمل و نقل عمومی (هواپیما، قطار و اتوبوس‌) بهترین گزینه روی میز باشد، اما در مقصد چه می‌کنید؟

فرض کنید به شیراز می روید. به سادگی می توانید جاذبه های شهر را ببینید. اما اگر بخواهید به سراغ پاسارگاد یا تخت جمشید هم بروید آن هم در زمان محدود بدون داشتن اتومبیل در اختیار تا چه اندازه به زحمت می افتید؟ شاید هم از آن دسته افرادی هستید که نه فقط به مقصد بلکه به مسیر هم اهمیت می دهید، دلتان می خواهد گاهی در مسیر زمان بیشتری برای خودتان داشته باشید. یا حتی در هر شهری که دوست داشتید شبی را صرف کنید.

برای همه مسائل فوق بهترین ایده اجاره خودرو بدون راننده است. با این کار شما راحت تر از همیشه می‌توانید برای سفر و گشت و گذارتان تصمیم گیری کنید.

تجربه سواری لوکس با کمترین هزینه

قرار است همه اطرفیانتان از تنوع خودرو های سواری شما تعجب کنند؟ می‌خواهید پیج کاریتان خاص تر از همیشه به نظر بیاید. اما درآمد کافی برای خرید خودرو های لوکس را ندارید؟ برای هر مدت که بخواهید می توانید سوار یکی از خودرو های خاص شوید. با اجاره خودرو بدون راننده بعد از ورود به هر جمعی سرها به سمت شما خواهد چرخید.! شاید هم برنامه‌ای برای سورپرایز عزیزانتان داشته باشید. با این هدیه خاص می توانید این شب ویژه را برای همیشه در ذهن آن ها ماندگارکنید.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

موسسات گوناگون شرایط مختلفی را برای رنت خودرو در نظر گرفته اند. برخی از آن ها با توجه به بالاتر رفتن هر روزه قیمت اتومبیل شرایط سخت و برخی به طرز عجیبی راحت و ارزان ماشین کرایه می دهند. اما باید بدانید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست. ممکن است همین امروز آگهی اجاره خودرویی که در تهران به سادگی پیدا نمی شود را ببینید و تنها شرطش هم پرداخت هزینه نسبتا ارزان روزانه آن باشد. شما به این آگهی اعتماد می کنید؟ مسلما پاسخ شما خیر خواهد بود. بهترین قیمت الزاما کمترین قیمت نیست. بلکه منطقی ترین قیمت است. شما می توانید برای مطلع شدن از قیمت های مربوط به اجاره خودرو بدون راننده در موسسه همین امروز تماس بگیرید.

در کنار بحث هزینه روزانه خودرو ، کارشناسان می توانند در مورد نوع ودیعه شما و هر بند از قرارداد که نیاز باشد به شما توضیح دهند. همچنین در مجموعه اجاره خودرو ما شما می‌توانید از خدمات بیمه طلایی استفاده کنید. در واقع همه این امکانات صرفا به جهت داشتن تجربه خوبی از حمل و نقل و کرایه خودرو بدون راننده برای شما در نظر گرفته شده.