علمی و پزشکیکسب و کار ایرانی

شکم بند پشم شتر

شرکت بافندگی تاپتکس کمر بند پشم شتر را در اختیار شما قرار داده است. پشم شتر گرمای شدید تری را ایجاد میکند و از کلیه ها در برابر سرما محافظت میکند. فصل سرما است. فصل بروز بيماريهاي سرد. بيماري‌هاي سرد در فصل گرما جرو بيشترين بيماري ها هستند و در سرما هم بيشتر و بيشتر مي شوند. بايد براي پيشگيري از اين بمياري‌ها، سر، شانه‌ و كتف و كمر را بپوشانيم. مخصوصاً كمر را بپوشتانند. با شال يا پوشش گرم بايد اندام مياني كمر بسته شود. بستن كمربند محكم بهتر است و موجب گرماي بيشتر شكم و كليه‌ها مي‌شود و جلوي رشد شكم را هم مي‌گيرد. بهتر است شال و كمربند از پشم باشد.

مخصوصاً پشم شتر گرماي شديدي ايجاد مي‌كند. وقتي كمر را بپوشانيم، كمربند موجب بهبود بيماريهاي كليوي مي شود. کلیه ها جز حساس ترین اندام های بدن هستند. کلیه بیش از اندام های دیگر در معرض آسیب هستند و دلیل آن هم این است که کلیه در قسمت پشت و طرفین بدن قرار دارند و هیچ اندام از کلیه محافظت نمی کند. سرما باعث منقبض شدن کلیه ها و ایجاد درد در آنها میشود. برای جلوگیری از ایجاد درد در کلیه باید کلیه ها را کلیه بند بپوشانیم. شرکت بافندگی تاپتکس کمر بند پشم شتر را در اختیار شما قرار داده است. پشم شتر گرمای شدید تری را ایجاد میکند و از کلیه ها در برابر سرما محافظت میکند.

امروزه مردم از محصولات طبیعی به شدت استقبال می کنند. این کلیه بند از الیاف طبیعی پشم شتر تهیه شده و جایگزین خوبی برای کلیه بند های ساخته شده از الیاف مصنوعی میباشد. این محصول بدون حساسیت و خارش است و با ایجاد گرمای مطبوع و تعرق زیاد باعث التیام درد کلیه ها میشود. پشم شتر خصوصیات خاصی چون استحكام و مقاومت ، سبكي وزن و كاهش انتقال حرارت دارد که آن را از پشم گوسفند هم متمایز میکند. از این گن ۲۵ فنر ساعت شنی برای لاغری هم میتوان استفاده کرد.

نکته جالب در رابطه با این محصول اطلاعات مفید و جالب توجه ما ایرانیان در رابطه با استفاده از پشم شتر در درمان بیماری های ستون فقرات و رفع درد و کوفتگی های عضلانی است . به این صورت که در گذشته از طریق بستن پشم شتر و ایجاد تماس مکرر بر روی پوست باعث گردش خون بهتر و فعال کردن سوخت و ساز بدن است. این کمربند اثر میکروماساژ دارد. میکروماساژ و گرمای خشک باعث افزایش سرعت گردش ذرات ریز موجو در خون میشود. از مهره های کمر در برابر سرما محافظت میکند و بهبود سریع آسیب دیدگی و پیچ خوردگی را منجر میشود. این کلیه بنند برای افرادی که بیماری هایی مانند التهاب مفاصل، آرتروز، روماتیسم و واریسمی دارند مناسب است.

خصوصیات کلیه بند پشم شتر:

 • بدون حساسیت و خارش
 • کمترین میزان تعریق در عین گرم کنندگی
 • بهبود درد در قسمتهای کمر و ستون فقرات
 • گرم نگهداشتن کلیه ها در فصول سرد و درمان تکرر ادرار
 • درمان و رفع کوفتگی عضلات کمر و ستون فقرات
 • بسیار لطیف و راحت
 • مناسب برای کمردرد، دیسک کمر،آرتروز،سرمازدگی کلیه و…

کمربند پشم شتر ( شکم بند پشم شتر ) کشی در موارد زیر توصیه می شود:

 • دردهای ریشه عصبی
 • التهاب های عضله
 • آرتروز
 • التهاب های استخوان و غضروف مربوط
 • بیماری های التهابی داخلی
 • اختلالات پشتی و درد های روماتیسمی.
 • کمر درد
 • نفریت
 • صدمات ستون فقرات

فواید شکم بند پشم شتر

  • کوچک کردن شکم: یکی از فایده های شکم بند پشم شتر کوچک کردن شکم است. اکثر بافت شکم از چربی ها است. چربی ها با تعرق و تحت فشار گرفتن می‌توانند از بین بروند. شکم بند پشم شتر به آسانی سبب از بین رفتن چربی ها از طریق تعرق و فشار می‌گردد.
  • هر چند گن ساعت شنی مردانه دارای این خاصیت ها است، اما شکم بند پشم شتر یکی از مهم ترین فواید را دارد. سایر فواید پشم شتر در ادامه توضیح داده‌ایم.
  • درمان کلیه درد: معمولا کلیه ها در فواصل سرد سال دچار انقباض عضلانی شده و کمی احساس درد ایجاد می‌کند. شکم‌بند پشم شتر از رسیدن سرما و ایجاد انقباضات عضلانی کلیه به راحتی جلوگیری می‌کند. در نتیجه فایده شکم بند پشم در پیشگیری از کلیه درد نیز موثر است.
  • دیسک کمر: دیسک کمر به آسانی می‌تواند توسط رعایت های پزشکی و شکم‌بند پشم شتر کنترل شود. ایجاد فشار به مهره های کمر و ایجاد ثابت در بین آنها توسط این شکم بند می‌تواند از دیسک کمر جلوگیری کند. فایده شکم بند پشم شتر  در دیسک کمر نیز توصیه می‌گردد.

لازم است بدانید!

جالب است که بدانید یک شتر با وزن و ابعاد بزرگ خود فقط حدود نیم کیلو پشم دارد. این در حالی است که میانگین وزنی این محصولات حداقل 800 گرم وزن دارد. همچنین این الیاف شتر توانایی چسبندگی نداشته و نمی‌توان از آن برای صنعت لباس استفاده کرد. بنابراین همگی محصولات موجود در بازار که به نام پشم شتر فروخته می‌شوند تنها دروغی بزرگ می باشد.

توجه داشته باشید که گن ساعت شنی اصل از الیاف 100 درصد لاتکس طبیعی ساخته شده است که این نوع الیاف باعث تسریع عمل سوخت ساز و تعرق بالای بدن می شود. همچنین پارچه های از جنس لاتکس که بیشتر در پوشاک مناسب ورزش و گن بکار می رود دارای پوششی نرم و لطیف هستند که مانع از ایجاد حساسیت برای پوست می باشد .
گن لاغری ساعت شنی اصل در میان الیاف لاتکس خود دارای فنرهای باریک عمودی می باشد که این مدل فنر ، به فرم دهی بهتر کمک می کند و همچنین مانع از جمع شدن و سر خوردن گن می شود گن ساعت شنی زنانه  نیز  از الیاف درجه یک و بدون حساسیت تولید شده است. محصولات طرح  شتر  بدون حساسیت، بافتی نزم و لطیف، گرمای بسیار بالا، دفع رطوبت بدن و کاهش درد های موضعی مفید است.

جنس دو طرف آن پشمی است. پهنای آن طبق تصویر آلبوم حدود 27 سانتی متر است که به خوبی سطح شکم، کمر و پهلو ها را پوشش می دهد. به خوبی جذب تن می ایستد و لباس رویی را دفرمه نمی کند. مناسب استفاده در فصول سرد سال و مناطق سرد سیر است.

نکته جالب در رابطه با این محصول اطلاعات مفید و جالب توجه ما ایرانیان در رابطه با استفاده از پشم شتر در درمان بیماری های ستون فقرات و رفع درد و کوفتگی های عضلانی است . به این صورت که در گذشته از طریق بستن پشم شتر و ایجاد تماس مکرر بر روی پوست باعث گردش خون بهتر و فعال کردن سوخت و ساز بدن است.

این کمربند اثر میکروماساژ دارد. میکروماساژ و گرمای خشک باعث افزایش سرعت گردش ذرات ریز موجو در خون میشود. از مهره های کمر در برابر سرما محافظت میکند و بهبود سریع آسیب دیدگی و پیچ خوردگی را منجر میشود. این کلیه بنند برای افرادی که بیماری هایی مانند التهاب مفاصل، آرتروز، روماتیسم و واریسمی دارند مناسب است.