علمی و پزشکیکسب و کار ایرانی

فروش ورق پلی کربنات (ارسال + لیست قیمت جدید)

انواع ورق پلی کربنات در سایت آقای پلکسی با قیمت عمده به فروش می رسد.

باور نمی‌کنید چقدر می‌توانید با خرید ورق پلی کربنات در جشنواره فروش ویژه پلی کربنات آقای پلکسی صرفه‌جویی کنید! اگر شما نیاز به ورق پلی کربنات در ابعاد 210 سانتیمتر در 600 سانتیمتر با قابلیت های استثنایی دارید، بهترین گزینه برای شما جشنواره فروش ورق پلی کربنات است. با این ورق، شما می‌توانید در زمان بسیار کم، هزینه‌های خود را به صورت قابل توجه از طریق لیست قیمت جدید ورق پلی کربنات با 30 درصد تخفیف کاهش دهید.

همچنین سایت آقای پلکسی، نصب ورق پلی کربنات در تهران را برعهده می گیرد و با اجرت نصب کم، برای شما نصاب پلی کربنات درب منزل شما ارسال می کند. با خرید ورق پلی کربنات در این فروش ویژه، همواره به دنبال تحقق آرزوهای خود در زمینه ساخت و ساز، تولید صنعتی ٬ دکوراسیون داخلی و خارج نمایشگاه هستید.

این قیمت ورق پلی کربنات دیگر تکرار نخواهد شد. زمان خیلی خوبی برای خرید پلی کربنات توسط کسانی است که در کار ساخت سقف کاذب، پوشش سقف پارکینگ و حیاط هستند یا می خواهند پوشاندن بالکن و سوله خود را طلق عایق پلی کربنات انجام دهند.

با اطمینان از کيفيت بالای محصولات ما، حس عالي و خيال راحت را در سفارش خود تجربه خواهید کرد.

انواع ورق پلی کربنات

ورق پلی کربنات، مجموعه‌ای از ورق‌های با ویژگی‌ها و کاربردهای متنوع است. در ادامه، به معرفی هر یک از نوع‌ها پرداخته خواهد شد:

1.      پلی کربنات شفاف:

ورق‌های شفاف پلی کربنات با قابلیت انتقال نور بالا، علاوه بر شفافیت بالا، دارای مقاومت فشاری و حرارتی مناسب نیز هستند.

2.      پلی کربنات دوجداره:

ورق‌های دو لایه پلیمری با فضای خالی هوا در بین آن‌ها که حالت پلی کربنات دولایه هستند. این ساختار طلقی دوجداره باعث افزایش عایق حرارت و صدا، بهبود استحکام سطح و کمک به جذب ضربات می‌شود.

3.      پلی کربنات لانه زنبوری:

ورق طلق با الگوهای لانه زنبور روی سطح خود مقاومت بیشتری در برابر ضربه و صدا نسبت به نوع قبلی دارند.

4.      پلی کربنات چندجداره:

ورق‌های طلق با ساختار چند لایه پلی کربنات که دارای عملکرد بهبود یافته از نظر عایق حرارتی، مقاومت مکانیکی و ضربه‌گیری هستند.

5.      پلی کربنات موجدار:

ورق‌های با الگوی سینوسی یا ذوزنقه ای پلی کربنات که برای سقف سوله های شیب دار این طلق کروگیت بهترین انتخاب است.

6.      ورق پلی کربنات نشکن:

این نوع ورق پلی کربنات دارای انعطاف پذیری است و در مقابل ضربات بسیار مقاوم است. به دلیل توانایی خم شدن تا قطر 60 سانتیمتر به سادگی در سازه های فلزی منحنی، نصب این پلی کربنات صورت می گیرد.

7.      ورق پلی کربنات uv:

این نوع ورق طلق عایق دارای خاصیت محافظت در برابر اشعه UV خورشید است. بنابراین، مناسب برای کاربردهای در برابر نور خورشید مثل تولید پنجره های پلی کربنات و درب های حیاط ساختمان است. این ورق ها می‌توانند آفتاب بیشتری به داخل ساختمان عبور داده و در عین حال شما را از تابش مضر UV محافظت کنند.

ورق پلی کربنات شفاف

ورق پلی کربنات شفاف، که در ابعاد 205 سانتیمتر در 305 سانتیمتر تولید می شود و به آن پلی کربنات تخت هم در بازار تهران می گویند، یک طلق عایق شیشه ای محبوب در صنعت ساخت و ساز و بسیاری از کاربردهای دیگر است.

این پلی کربنات شیشه ای، به دلیل ویژگی های خاص صفحه پلی کربنات تخت، مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان پوشش سقف شفاف، شیشه نشکن بالکن و سازنده های پنجره پلی کربنات با پلی کربنات شفاف قرار می گیرد.

چرا خرید ورق پلی کربنات شفاف انتخاب درستی است!؟

به دلیل مقاومت فوق العاده بالای شیشه پلی کربنات + شفافیت و انعطاف پذیری

تصور اینکه صفحه پلی کربنات شفاف 250 برابر محکم تر از شیشه است شاید سخت باشد.

جالب است بدانید پلی کربنات نشکن در شیشه ی جلو هواپیما و شیشه ماشین های ضدگلوله استفاده می شود.

مزایای پلی کربنات تخت:

  • شفافیت عالی پلی کربنات تخت:

ورق پلی کربنات شفاف (تخت) دارای شفافیت بالا است که به نور آفتاب اجازه می دهد تا به راحتی از طریق آن عبور کند. این ویژگی مناسب برای استفاده در سقف های شفاف، پنجره ها، سپر جانبی و بسیاری از کاربردها به عنوان شیشه پلی کربنات است.

  • مقاومت بالای پلی کربنات شیشه ای:

پلی کربنات شیشه ای قدرت فشار و ضربه خود را تا حد پلی کربنات ضد گلوله بالا برده است. به علاوه، نشکن بودن این ورق طلق پلاستیکی باعث مى شود كه مناسب برای مناطق با آب و هوای طوفانی و شرایط جوی سخت باشد.

  • سبک وزن بودن پلی کربنات نسبت به شیشه:

پلی کربنات شفاف در مقایسه با شیشه های معمولی بسیار سبکتر است، که نصب و حمل آن را آسان می‌کند. به علاوه فرآیند نصب پلی کربنات نشکن بسیار ساده است و با پیچ و مهره معمولی هم روی سازه آلومینیومی نصب می شود.

  • انعطاف پذیری:

این ورق قابلیت انعطاف را تا ضخامت 4 میلیمتر دارد و ورق های با ضخامت 6 میلیمتر به بالا ، ایستایی خوبی دارند که می توانید آن را در قاب فلزی پیچ کنید.

ورق پلی کربنات دوجداره

ورق پلی کربنات دوجداره، یک طلق عایق دوجداره پلی کربنات در ابعاد 2 متر در 6 متر و با ویژگی ها و مزایای فراوان است. این ورق از جنس پلی کربنات ساخته شده است که از ضخامت 4 میل تا ضخامت 10 میل تولید می شود و خواص بسیار منحصر به فردی دارد. این پلی کربنات رنگی به عنوان یک جایگزین مناسب برای شیشه در بسیاری از سوله ها و سقف ها به عنوان پوشش استفاده می شود.

اگر برای ضخامت طلق پلی کربنات تردید دارید:

معمولا با توجه به مکان نصب و فاصله آهن کشی زیر ورق ها، ضخامت تعیین می شود. به طور مثال :

  • اگر فواصل آهن کشی محل نصب شما، زیر یک متر در یک متر باشد می توانید از ورق 4 میل پلی کربنات استفاده کنید.
  • اگر فاصله آهن کشی ها بیش از یک متر است حتما از ورق 6 میل پلی کربنات دوجداره استفاده کنید.
  • برای فواصل بیشتر و وجود امکان ضربه یا مناطقی که بارش برف سنگین دارد پیشنهاد می کنیم از ورق 8 میل پلی کربنات دوجداره استفاده شود.

پس از خرید پلی کربنات دوجداره این ورق ها معمولا به صورت رول برای حمل و نقل بهتر برای شما ارسال می شود ، به همین دلیل به این ورق ها پلی کربنات رولی هم می گویند.

برای تهران به وسیله وانت و برای شهرستانها به وسیله باربری ارسال صورت می گیرد.

تضمین می دهیم بهترین قیمت پلی کربنات دوجداره را فقط از ما می توانید تهیه کنید!

https://mrplexi.ir/پلی-کربنات-دوجداره/

مزایای پلی کربنات دوجداره

·         استحکام بالای طلق دوجداره پلی کربنات:

ورق پلی کربنات دوجداره دارای استحکام فوق العاده بوده و در برابر ضربات، شکستگی و خمش مقاومت عالی از خود نشان می دهد.

·         سبک و سازگار با طبيعت بودن تا 15 سال:

این ورق سبک تر از شيشه است و در عین حال قابل بازيافت است، بنابراین به حفظ محيط زيست نيز کمک می‌کند. این پلی کربنات دوجداره از وزن 7 کیلوگرم تا 17 کیلوگرم است.

·         رنگ بندی متنوع:

به این طلق دوجداره، پلی کربنات رنگی هم گفته می شود چون رنگ بندی متنوعی در کالیته خود دارد. این ورق ها دربرابر نور خورشید و تاثيرات آب‌و‌هوا مقاومت نشان ‌می دهد و تغییر رنگ نمی دهد.

·         انعطاف پذیری:

می توان این ورق دوجداره پلی کربنات رول شده را برای مناطق خمیده و منحنی استفاده کرد بدون اینکه شکل آن تغییر کند. همچنین در فرآیند ارسال به سراسر ایران، این طلق ها رول می شود و ارسال می شود.

·         مقاومت در برابر حرارت و صوت:

ورق پلی کربنات دوجداره مقاوم در برابر حرارت 140 درجه و تا حد خوبی عایق صدا است.

خرید ورق پلی کربنات با قیمت رقابتی

ورق پلی کربنات یک نوع ورق پلاستیکی است که از مواد پلیمری به نام پلی کربنات تشکیل شده است. این نوع ورق به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد خود، در بسیاری از صنایع و کاربردها مورد استفاده قرار می‌گیرد. خرید ورق پلی کربنات با قیمت مناسب در تهران با قیمت عمده صورت می گیرد.

کیفیت بالای ورق های پلیمری، زمینه ساز اعتماد شما

در آقای پلکسی، فقط ورق های پلی کربنات با کیفیت بالا و استانداردهای بین المللی را به شما عرضه می‌کنیم. محصولات ما از ورق طلق پلی کربنات همراه با گارانتی ساخته شده است که دارای مقاومت بالا در برابر ضربه، حرارت و تغیرات جوانب محيطي تا 15 سال است.

پلی کربنات انعطاف پذیر(پلی کربنات رولی) در همه کاربردها

ورق های رول پلی کربنات در چندین ضخامت و اندازه در دسترس هستند و به راحتی قابل خم شدن و حفظ شکل دلخواه شما می‌باشند. از سقف های شفاف گرفته تابلو های تبلیغاتی و محافظ صندلی ها، ما تمام نیازهای شما را برآورده می‌کنیم.

قیمت مناسب طلق پلی کربنات، ارزش بیشتر خرید

در آقای پلکسی، به عنوان یک تولید کننده مستقل، قادر به ارائه قیمت های رقابتی هستیم. این به شما این امکان را می‌دهد که طلق های پلی کربنات با کیفیت عالی را با قابلیت دوام و طول عمر بالا و بودجه کمتر به دست آورید.

خدمات سفارش هر متر مربع پلی کربنات و ارسال سریع

سفارش دادن صفحه پلی کربنات در آقای پلکسی بسيار ساده است. فروشگاه آنلاين ما به شما اجازه مي دهد تعداد و ابعاد دقيق دلخواه خود را انتخاب کنيد، قیمت هر متر مربع ورق پلی کربنات را محاسبه کنید و در عرض یک روز كاری، محصول خود را دريافت كنيد. سفارشات شما بسته‌بندي می شود تا در حالت ايمن به دست شما برسد.

وقت تلف کردن و هزینه‌های اضافی در خرید ورق پلی کربنات را کنار بگذارید، از فروش ویژه ما استفاده کنید! برای خرید پلی کربنات و اطلاع از قیمت ورق پلی کربنات به آقای پلکسی (mrplexi.ir) مراجعه کنید و از قیمت هر متر مربع ورق پلی کربنات امروز استعلام بگیرید.

آدرس فروشگاه آقای پلکسی: تهران، بازار بزرگ، خیابان پامنار، پاساژ ولیعصر، طبقه اول، واحد 103، آقای پلکسی

تلفن تماس: 02136612145 و 09194608422

ایمیل: info@mrplexi.ir